Aplikace, se kterými si užijete spoustu zábavy

Tyhle aplikace vás budou bavit! Jsou vtipné, kreativní a s přáteli vás zabaví na celé hodiny!

Pokud nevíte, jaký program vymyslet na čas strávený s kamarády, stáhněte si do mobilu tyhle appky.

Dubsmash

Tato aplikace vám umožňuje nahrávat vtipná videa a klipy. Jako první si v nabídce vyberete zvukovou stopu jako podklad pro vaše video. Na výběr je toho spoustu, od známých filmových hlášek přes písničky jakéhokoliv druhu až po libovolný zvuk, který si můžete sami nahrát. Pak už jen stačí se natočit a artikulovat tak, aby obraz pasoval do vámi vybrané zvukové stopy. Aplikace vás zabaví na celé odpoledne a je oblíbená dokonce mezi celebritami.

Face Swap

Čekáte s přáteli na vlak nebo sedíte v restauraci a nemáte co dělat, než vám přinesou jídlo? Vyzkoušejte aplikaci Face Swap a zasmějte se sami sobě. Stačí, abyste do svého telefonu nahráli svoji fotografii a fotografii svého kamaráda, pak stiskli tlačítko a vyměnili si obličeje. Jak byste vypadal, kdybyste měl postavu a vlasy svého kamaráda? Face Swap můžete vyzkoušet i s fotografiemi slavných osobností a podívat se, jak by vám slušela image Brada Pitta.

Madlipz

Tato aplikace je podobná Dubsmash. Nejprve vám nabídne spoustu ikonických scének z filmů, pohádek nebo reálných událostí, které jsou mezi obyčejnou veřejností známé. Vy si jednu z nich vyberete, zhlédnete její krátké video a pak se pokusíte toto video pomocí vlastního hlasu předabovat. Ten, kdo vymyslí vtipnější děj s vtipnějším hlasem, vyhrává!

A pokud byste se chtěli pochlubit ostatním, svůj výtvor můžete sdílet dál. Na aplikaci se můžete stát lehce závislí, neboť sledovat vtipné výtvory ostatních je zábava na celý den!