Bláznivý týden: Kam se vydat pro dobrou náladu? 

Sešněrované pracovní a školní týdny se valí jako lavina. I když žádný z nich není stejný, stále nás k něčemu zavazují a míra povinností se neustále zvyšuje. Co byste řekli malé pauze? Udělejte si bláznivý týden. Prostě dovolená, kterou si skutečně užijete.

Povinnosti? Ale no tak

Všichni z nás si na období dovolené kromě příjemných věcí naplánujeme také jisté povinnosti. Následně jsme ale velmi znepokojeni, protože se místo kýženého odpočinku dostavuje frustrace z toho, že své volné dny nežijeme naplno. Máme tip na změnu. Prožijte bláznivý týden. Pronájem chaty bude tím nejlepším dějištěm pro dokonalý odpočinek. Chata v lese nabídne pronájem, který vám dovolí na chvíli zapomenout na své běžné povinnosti. 

Opět se vám podaří nalít potřebnou energii a radost do žil. 

Bláznivý týden, jak má být

Bláznivý týden přeci nemůže začít jiným způsobem – přijedete na chatu a sbalíte si s sebou svačinu. Poté se vydáte s mapou ve vašem mobilu utvořit na svém fitness trackeru nějaký nevhodný obrázek. Podaří se vám utvořit reliéf čuníkam? Gratulujeme. Získáváte první body. 

Venkovní lázně

Po velké vycházce by to chtělo trochu odpočinku. Napusťte necky, nebo třeba dětský bazének, příjemně teplou vodou a uspořádejte venkovní lázně. Při té příležitosti si zadejte jako úkol tvořit příběhy, které se „skutečně staly“. O zábavu máte postaráno. 

Další disciplína bude odvážná

Jako další disciplínu si vytyčte vznešený cíl. Je-li léto a horko, oblečte se do zimních oděvů. Panuje mráz? Vyjděte před chatu v plavkách nebo spodním prádle. Samozřejmě vyhrává ten, kdo si pořídí nejlepší samofotku. 

Kulinářské zážitky

Vítejte v restauraci, jakou svět nikdy neviděl. Uspořádejte si netradiční hody. Co bude na menu? Jen to, co naleznete v přírodě. Podařilo by se vám žít v souladu s koloběhem ročních období? S pomocí encyklopedie tak objevujte hodnotný přínos nálevů z borůvčí, jehlic z jehličnatých stromů, nebo třeba kořínků.

Tento týden bude tak bláznivý, jak si to jen dovolíte.