Boty s geometrickými podpatky. Jaké stojí za hřích

Přemýšleli jste nad tím, že byste využili aktuálních slev v obchodech a investovali byste do bot, které mají takzvaný geometrický podpatek? Takových bot je kupodivu na trhu hodně, mnohé jsou však velmi odpudivé svým vzhledem. Možná si říkáte, že jste takové boty doposud nezahlédli, pokud ne, chodíte nejspíše do méně stylových a moderních obchodů, jelikož boty s geometrickým podpatkem jsou nyní opravdu velmi moderní. Podpatky jsou ve tvaru kuželu, přesýpacích hodin, mohou také mít tvar klasického neupraveného obdélníku nebo kostky. Jsou opravdu různé, tudíž se nabízí otázka, je jejich koupě hřích a stojí vůbec některé z takových bot za hřích?

Dámy, které milují módu, jednoznačně mají jeden takový kousek doma, a to minimálně. Lidé, kteří však váhají nad jednotlivými kousky a vedou se sebou dlouhé diskuze, pokud si daný kousek koupí, určitě ještě nemají jasno. Jedná se přece jen o trochu extravagantní kousek, který sice vypadá skvěle, ale nemusí se hodit ke všem typům lidí.

My tvrdíme, že ne všechny boty s geometrickým podpatkem jsou vkusné, na druhou stranu tu jsou boty, které si zamilujete, jelikož jsou pohodlné. Prozradíme vám tedy, které boty s geometrickými podpatky stojí za hřích.

Jaké boty stojí za hřích?

Za koupi stojí rozhodně podpatky, které mají vroubkovanou podrážku. Pokud bychom však měli hovořit přímo o tvarech geometrických, doporučujeme boty s šikmým obdélníkem, které jsou velmi pohodlné, na nichž se dobře chodí, i když to tak zprvu vypadat nemusí. Stejně dobře se chodí i na botách, které mají jen mírně se sužující podpatek – většinou se jedná o tvaru kuželu, který je v polovině useknutý.

Tyto geometrický podpatky ne

Najedou se však takové podpatky, které rozhodně za hřích nestojí a nad kterými ani minutu neuvažujte. Řadí se k nim například boty s podpatkem podobajícím se přesýpacím hodinám. Stejně tak jsou nehezké boty s podpatky, které mají tvar obráceného kuželu. Na takových botách se jen stěží udržíte, z tlustého podpatku přechází do jehly, není to tedy zrovna pohodlná obuv.

Pohodlná obuv není ani taková, která má neupravený podpatek ve tvaru kostky. Na těchto botách se nechodí zrovna dobře.