Čím oživit dětskou oslavu narozenin?

Dětské oslavy by měly být stejně nezapomenutelné jako oslavy dospělého člověka. Děti si na ně pozvou své přátele a velice často se před nimi chtějí ukázat. Je to zcela pochopitelné, vždyť chtějí, aby se o nich dlouho mluvilo. Proto se jakožto rodiče vynasnažte, aby oslava narozenin byla opravdu nezapomenutelná. Ptáte se, jak toho docílit? Jednoduše! Stačí vytasit několik es z rukávu. 

Zábavní pyrotechnika

Se zábavní pyrotechnikou samozřejmě nenechejte hrát malé děti. Ideálně si najměte profesionála, který naprosto bezpečně a bezproblémově odpálí ohňostroj (nemusí se jednat o nic drahého, bohatě stačí levný ohňostroj – i ten dětem vykouzlí úsměv na tváři). V tomto případě ale pamatujte, že se musí setmít, aby mohlo k odpálení ohňostroje vůbec dojít. Za jasného dne si obrazce na obloze děti nevychutnají, protože je zkrátka neuvidí. 

Pokud nechcete dítě ohrozit ohňostrojem, můžete oslavu narozenin oživit i zcela jinými druhy zábavní pyrotechniky, které se nejeví tak nebezpečné. Mluvíme třeba o prskavkách na dort nebo do ruky, se kterými vznikne mnoho krásných a velice originálních fotografií. 

Možná přijde i kouzelník

Co však děti rozhodně ocení, tak je kouzelník. Zejména děti nižšího věku budou žasnout nad jednotlivými triky, které se dospělým možná zdají být naprosto jednoduché či bizarní. Dnes však kouzelníci mají tak propracované triky, že je neprokoukne ani sebevíc inteligentní dospělý jedinec. 

Pokud plánujete oslavu malému dítěti, volte kouzelníka takového, který to s dětmi umí. Upusťte od jedinců, kteří provádí až příliš složitý kouzla. Volte ty, kteří mají kouzla jednoduchá, možná až banální. Dítě z nich bude paf, i když vy jakožto rodič možná ne, protože je během pár vteřin prokouknete. 

Nebo snad místo kouzelníka pozvete klauna či šaška nebo postavičku z oblíbené pohádky dítěte?