Co nabízí oblast Liptov na Slovensku?

Liptov je právem nazýván také jako turistické srdce Slovenska. Na své si zde přijde opravdu každý – ať už milovníci koupání, hor, přírody nebo jeskyní. Protože je Liptov ze všech stran obklopen horami, je ideálním východiskem na túry, které, díky lanovkám, zvládnou i začátečníci a děti.  Okolní krajina je i rájem pro cyklisty – nachází se zde asi 800km značených cyklostezek a díky rozmanitosti terénu si svou trasu najde opravdu každý. Milovníci koupání si jistě zamilují vodní nádrž Liptovskou Maru, která leží v srdci regionu a spoustě návštěvníků evokuje pobyt u moře.

Tatralandia

Pokud rádi skloubíte plavání se zábavou nebo máte děti, určitě musíte navštívit aquapark Tatralandia v Litpovském Mikuláši. Tatralandia nabízí několik bazénu s čirou, termální nebo slanou mořskou vodou.  Voda v aquaparku má blahodárné účinky na pohybové a dýchací ústrojí. Tatralandia nabízí nespočet atrakcí pro děti a dospělé a tak není divu, že Vám na návštěvu celý den stačit nebude. Pokud nechcete jezdit nikam daleko, můžete k přespání využít jedinečné vesnice Tatralandia Holiday Village, která nabízí ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech a třílůžkových a sedmilůžkových bungalovech. Nově jsou zde také zrekonstruované čtyřlůžkové apartmány Deluxe, které uspokojí i nejnáročnější klienty.

Bešeňová

Další možností je Gino Paradise Bešeňová, která se může pyšnit největším počtem bazénů, nejdelším tobogánem ale i bazénem s mořskými vlnami. Návštěvníci zde mohou využít možnost ubytování přímo v areálu. Na výběr mají ze dvou hotelů: hotel Gino Paradise Bešeňová, který nabízí ubytování v pokojích Standard, Suit, ve studiích a apartmánech a hotel Galeria Thermal Bešeňová, který nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích Thermal, Thermal Exclusive, Galeria a ve dvoulůžkových apartmánech.