Co se stane, když nebude BOZP a PO podniku vyřešené?

Podnikat, to není jen tak. Podnikání jako takové je poměrně těžké, přece jen podnikatelé musí mít vyřešeno nespočetné množství věcí, za které jim v případě nevyřešení hrozí pokuta. Pokuta ostatně hrozí i v případě, že nemáte vyřešené BOZP a PO podniku. Bezpečnost práce a požární ochrana jsou dvě zákonné povinnosti, které člověk opravdu musí mít vyřešené, přes to nejede vlak. Pokud tak není, hrozí pokuty sahající až do několika set tisíc korun, ne-li do výše několika milionů korun. Mějte proto BOZP a PO raději vyřešené a podnikejte tím pádem bezpečně. 

Mnozí podnikatelé doposud nemají BOZP a PO vyřešené, a to proto, že se v tomto oboru zrovna dvakrát nevyznají. To však vůbec nevadí, nemusí se o zmiňované oblasti starat oni, mohou zkrátka a dobře využít služby firmy, jež poskytuje poradenství v oblasti BOZP a PO. 

Takových firem je celá řada

Pokud jste se v minulosti po takové firmě ohlíželi, určitě vás překvapilo to množství firem podnikajících v tomto oboru. Je jich opravdu velké množství, kterým se ne každý chce brodit. Proto přinášíme tip na firmu, která vás v případě kontroly zastoupí a projde jí na výbornou. 

O firmě Extéria

Naším tipem je firma Extéria, která na trhu podniká už nějaký ten pátek. V současné době se jedná o předního poskytovatele poradenství v oblasti BOZP a PO, působí nejen na českém trhu, ale také na trhu slovenském, kam se rozšířila zejména díky franchisingu. 

Díky firmě Extéria projdete jakoukoli kontrolou ze státní správy, nezáleží na tom, jestli se jedná o ohlášenou nebo neohlášenou kontrolu. Firma se postará o veškerou dokumentaci týkající se BOZP a PO, také se postará o školení a případné revize a kontroly, které pod BOZP a PO spadají. 

Firma Extéria je velmi kladně hodnocena zejména pro svou nízkou cenu, která je v porovnání s konkurencí opravdu nejnižší na trhu. Nízká cena ale nemá dopad na kvalitu poskytovaných služeb.