Džíny, které jsou základem dámského šatníku

Všechny ženy milují nakupování. Neexistuje žena, která by snad nakupování nemilovala. Pokud žena nemá to základní ve svém šatníku, je třeba to doplnit. K takovým základním kouskům se samozřejmě řadí například basic, jednobarevná trička, dále nějaké košile, nějaké šaty a samozřejmě džíny. Ty jsou nutností a je třeba je mít hned v několika variantách. Jaké je třeba džíny mít?

Džíny jsou skutečně nutnou součástí našeho šatníku. Bez nich bychom si hlavně přes aktuální chladné dny nevěděli, co obléknout, protože nic by nás tak perfektně nezahřálo. Jenže džínů je na pultech obchodů dneska habaděj a jen málokdo by si vybral ty základní kousky. Pojďme si proto ty základní kousky představit.

• úzké džíny, bez trhanců, bez děr

Základem šatníku by měly být úzké džíny, které jsou však bez jakýchkoli trhanců a děr. Někdy zkrátka potřebujete takové džíny, které nemají žádné díry ani žádné trhance, vždy nejsou roztrhané džíny tou nejlepší volbou. Úzké džíny jsou tak základem, a to buď v černé, nebo v klasické modré variantě (nejlepší je, pokud máte obě dvě).

• girlfriend/boyfriend džíny

Jistě znáte girlfriend či boyfriend džíny. Jsou to ty, které jsou roztrhané snad všude a mají nižší sed. Tyto džíny jsou taky základem. Jsou moderní a většinou je vynosíte na běžné nošení či někam na diskotéku. Hodí se k nim naprosto obyčejné oversize tričko a tenisky, ale nebojte se i elegantního spojení – například těchto džínů a lodiček. I elegance a pohodlí se dneska nosí společně.

• děravá kolena

Součástí vašeho šatníku by měly být i úzké džíny, které mají jenom roztrhaná kolena. Díra na kolenou je taky trendy, mnoho dívek si díru na kolenech udělá sama, protože jenom kvůli díře na kolenou jsou džíny v obchodech třikrát dražší.

• ledabyle „ustřižené“

Jistě jste si všimli i dnešního velkého trendu – džínů, které jsou u kotníků ledabyle ustřižené. Jsou to džíny, které se vám u kotníku jako kdyby „pářou“. Právě tento kousek je dneska taky nutností, i když zde opět platí, že roztrhání zvyšuje cenu džínů.