Informujte své občany pomocí notifikací

Notifikace se řadí mezi významný marketingový nástroj. Zatímco v soukromé sféře se používají k budování dlouhodobě pozitivního vztahu zákazníka ke značce, v oblasti státní správy mají jiný význam. Jaký to je?  

Informace s přidanou hodnotou

Jestliže se staráte o chod své obce, jistě víte, jak důležité je, aby byli občané informováni o aktuálním dění. Webové notifikace vám pomohou k tomu, abyste svými zprávami a aktualitami zasáhli mnohem větší panel občanů, než jak jste dosud zvyklí. Úspěšně se vám tak bude dařit prezentovat nejen aktuální informace, ale také případně získat zpětnou vazbu od občanů. 

Včasné varování

O nutnosti sdělit aktuální informace v reálném čase se mohou tvůrci samosprávy přesvědčit například během smogové situace, nebo během nepředpokládaných živelných úkazů. Varovat své občany v reálném čase o hrozícím nebezpečí může mít větší dosah, než jaký jste původně zamýšleli. Notifikace se tak mohou stát skutečně užitečným nástrojem, který byste měli mít na své straně. 

Dobrý vztah s občany

Pomocí notifikací si také budujete dlouhodobě pozitivní vztah se svými občany. Jistě se vám tato péče v budoucnosti vyplatí například při dalších volbách do samosprávy obce. Notifikace vám totiž skutečně pomohou k tomu, aby byli vaši občané v obci spokojenější. Budou dostávat relevantní informace, které nebudou sami muset nijak vyhledávat. 

Žádný newsletter, ani spam

Poté, co uživatel odsouhlasí zasílání notifikací, se mu vaše zprávy zobrazují přímo v jeho mobilním zařízení. Jelikož s odběrem souhlasil, nejedná se o žádnou nevyžádanou poštu. Zatímco newslettery nebo zpravodaje často padají do útrob e-mailu, kde je nikdo nečte, krátká notifikace zaujme a navnadí k dalšímu čtení. Navíc se zprávy nikde nehromadí, jako je tomu v případě e-mailů. 

Notifikace jsou moderní způsob, jak se starat o samosprávu obce. Možná i vám se bude zamlouvat moderní přístup k informacím, který svým občanům nabídnete.