iPhone X – revoluční telefon, který se zapsal do historie

Září bylo plné novinek hlavně ve světě technologií. Velice očekávanou novinkou byly nové iPhony, na které už dlouho před premiérou čekali lidé před Apple story. Slibovalo se totiž od nich hodně, navíc kolem nich už od samého začátku létalo mnoho spekulací a debat, které přemýšleli, jak zhruba mohou vypadat nové modely iPhonů. Jenže najednou se po odhalení ukázalo, že jsme se trochu sekli.

Podle informací, které unikly z vedení Applu, jsme se konkrétně u iPhonu 8 mohli těšit na univerzální odemykání pomocí obličeje – tedy Touch ID měl nahradit takzvaný Face ID. To se sice naplnilo, ale sekli jsme se v tom, že jsme si mysleli, že tuto genialitu bude mít nový iPhone 8. Apple však přišel s revolučním výrobkem, který se nazývá iPhone X. Právě ten v sobě toto zabudované tlačítko skrývá.

Rozpozná vás ve dne i v noci, dokonce i tehdy, když změníte image

Mnoho lidí si myslí, že odemykání pomocí infračervených bodů nás nemusí vždy rozpoznat, ale iPhone X je stoprocentní. Dokonale nás rozpozná nejen ve dne, ale také i v noci či tehdy, kdy změníme svou image – nový účes, brýle nebo nalíčení či odlíčení už nebude pro telefon žádný problém.

Nicméně tento telefon v sobě skrývá mnohem, mnohem víc! Zdokonalení se dočkal třeba i fotoaparát. Ostření je propracovanější, barvy jsou realističtější. Dokonce je mnohem snazší upravování fotografií – budete se cítit jako profesionál.

Kdy zavítá do České republiky?

Na tento unikátní, revoluční telefon si však budeme muset ještě chvilku počkat. Do České republiky se totiž má bohužel dostat až na konci října, konkrétně 27. října. Ovšem už nyní je provedena řada předobjednávek.

Co se týče ceny, ta se bude pohybovat v mnohem vyšších číslech, než jsme byli doposud zvyklí. 64GB verze bude stát kolem třiceti tisíc korun, ta větší verze (256GB) se však vyšplhá až k 34 490,-