Jak ihned získat finance bez nutnosti se zadlužit? 

Postihly vás nečekané výdaje a jste nuceni přemýšlet nad tím, jak ihned získat finanční prostředky? Máme tipy, se kterými se vám podaří zajistit větší i menší finanční obnosy v řádu několika dnů. Do čeho se pustit? 

Prodejte své auto

Vozidlo je prostředek, bez kterého se nějakou dobu můžeme obejít. S jeho vlastnictvím jsou navíc spojeny ještě další výdaje. Výkup auta vám zajistí nejen veškerý právní servis zdarma, ale také vám za vaše vozidlo nabídne nejvyšší možnou částku. Tu získáte ihned při podpisu smlouvy, na ruku nebo na váš účet. Finance tak ihned můžete použít na projekt, který je momentálně vyžaduje. Výkup vozidel je vždy lepší než si dát auto do bazaru. Tam totiž získáte jen část svých financí, a navíc na prodej můžete čekat až několik měsíců. 

Druhá práce

Peníze vám ihned zajistí také druhá výdělečná činnost, které se začnete věnovat. Můžete se tak například vrhnout do šití oděvů, do svařování, nebo třeba do prodeje zemědělských plodin, jejichž pěstování se již dlouhodobě věnujete. Sice se nejedná o tak významné finanční částky, ale zase máte možnost si najít svou klientelu a zajistit si tak pravidelný příjem i pro následující období.

Třídíme domácnost

V každé domácnosti se najdou pomůcky nebo oděvy, které již nepotřebujeme. To ale neznamená, že by je neuvítal někdo další. Pomocí sociálních sítí, nebo díky bezplatným inzertním serverům tak prodejte již nepoužívané hračky a oděvy po dětech, přístroje do domácnosti, nebo potřeby na zahradu. Možná se i na vaší půdě skrývají předměty, které osloví sběratele. Finance takto můžete získat opět ihned. 

Existuje několik možností, jak se dostat k penězům ihned. Půjčka přitom nikdy není dobré řešení. Její podmínky jsou nevýhodné a přeplácíte mnohem více, než jste si půjčili. Můžete tak například na nějakou dobu být bez auta.