Jak nosit roláky? Nebojte se moderního kousku

O rolácích se říká, že je mohou nosit jenom ženy útlé postavy. Obávají se jich především dámy s větším poprsím. Říkají si, že jim tento kousek oblečení spíše zdeformuje jejich prsa, ale pravdou je, že pokud ho dobře zkombinují, nemusí se takového efektu vůbec obávat. Jelikož je rolák trendem letošního podzimu, prozraďme si, s čím ho nosit. Ať zmiňovanému pocitu předcházíme. 

Kožené kalhoty a trenčkot 

Rolák je většinou upnutého charakteru, tudíž se nelze divit tomu, proč si řada žen myslí, že jim nesluší. Když ho však zkombinují se stylovými koženými kalhotami a přidají k tomu trenčkot, jenž větší poprsí trochu zahalí, vznikne tím opravdu jedinečný, skvělý look, za kterým se nejeden muž otočí.  

Pokud se zdá být tato kombinace nudná, můžete ji zpestřit motivy a vzory. Kalhoty mohou nést zvířecí motiv, roláky zase květinový vzor. Fantazii se meze nekladou, ovšem pamatujte na jedno – jen jeden kousek nevšedního vzoru. Kýče se nenosí a nikdy nosit nebude. 

Pod košili nebo sako 

Nikde se však nepíše, že musí být rolák tím, co bude v outfitu dominovat. Stejně tak se nikde nepíše, že musí být tento kousek oblečení dobře viditelný. Zkuste si na rolák obléknout svrchní košili nebo působivé sako. Ideální jsou zavinovací kousky, díky kterým půjde vykukovat jenom jedna část roláku. Prsa budou hezky podpořena.  

K této kombinaci se hezky hodí i klasické džíny nebo kozačky, případně lodičky nebo klidně i tenisky (těm by se však měly vyvarovat ženy nižších postav). 

S širokými kalhotami 

Jestliže jste majitelkou vosího pasu, asi nechcete svou postavu zakrývat pod kabát nebo sako. Proto si vrchní část outfitu zakasejte do džínů, a to ideálně do těch zvonových. Nabydete tím trochu retro stylu.  

Jelikož zvonové kalhoty umí bohužel pohltit postavu jako celek, doporučujeme na nohy obout podpatky. S nimi dosáhnete opticky vyšší postavy, což ocení zejména ženy menšího vzrůstu.