Jak se učesat na podzim? Trendy letoška jsou tady

I účesy, stejně jako móda či bytový design, podléhají aktuálním trendům. Co je tedy in letošního podzimu? Nechejte se inspirovat a nebojte se experimentovat. Co je risk, je zisk.

Krátké vlasy

Letos zkracujeme. Ačkoli by si každý řekl, že krátké vlasy jsou typické spíše pro léto, můžete si je nechat i na podzim. Ideální je mikádo, které je vzdušné a snadno upravitelné a zároveň velice elegantní a pohodlné. Nosí je i celebrity jako Selena Gomez nebo Victoria Beckham, takže určitě mají něco do sebe. Pokud je na vás mikádo trochu moc, zvolte jeho umírněnější variantu – takzvaný lob bop, neboli mikádo po ramena.

Drdol

I drdol je spíše letním účesem – vlasy si do drdolu stahujeme vždy, když je nám už moc horko na krk a nebo jdeme plavat. Ovšem oživí i váš podzimní look, je velice elegantní a hodí se na začínající plesovou sezónu. Drdol bude prostě v kurzu pořád. Inspiraci, jak si drdol učesat, hledejte například u modelky Belly Hadid nebo herečky Kate Mary.

Známý a populární pixie cut

Tento účes si sice nemůže dovolit jen tak někdo, ale ten kdo může, by měl najít odvahu a opravdu se nechat ostříhat. Účes je elegantní a roztomilý zároveň, velice vzdušný, lehký na úpravu a nebude trávit dlouhé hodiny čekáním, než se vám vlasy usuší. Pixie cut je prostě pěkný a praktický.

Elegance v podobě copů

Preferujete eleganci a nemáte rády, když vám vítr vlasy rozfouká? Noste copy! Své vlasy si můžete zaplést na několik desítek způsobů a vypadat tak originálně. Inspiraci můžete hledat u celebrit na Instagramu nebo u uživatelek Pinterestu.