Jak ze starých džínů vykouzlit džíny moderní?

Džíny jsou součástí každého šatníku. V současné době se však nejedná o nic levného, bohužel. Pokud nechcete utrácet za aktuálně stylové džíny, vykouzlete si je doma ze svých starých džínů, které nenosíte z toho důvodu, že se vám zkrátka a dobře nelíbí. Nebudete k tomu potřebovat nic, jen perličky, jehlu a nit, nůžky, pinzetu a šmirgl papír. Jen za pomocí těchto věcí se z vašich džínů stanou kousky, za které jsou lidé ochotni utratit i tisíce.

V současné době se ceny džínů skutečně vyšplhávají do obřích sum. Navíc jsou čím dál méně kvalitní, tudíž se vážně nevyplatí utratit tisíce za džíny, které se roztrhnou po pár vypráních. Pokud patříte k těm lidem, kteří si najdou chvilku času, můžete si během této chvilky ze starých džínů vykouzlit džíny nové, jež si na pohled doslova zamilujete, a to nejen díky jejich stylu.

Jak jsme zmínili výše, potřebovat budete jenom perličky, jehlu a nit, nůžky, pinzetu a samozřejmě šmirgl papír.

Ze starých džínů elegantní kousek

I ze starých džínů se může stát elegantní kousek, k němuž budete nosit především košile či saka. Stačí, když si je rozprostřete na zem a našijete na ně perličky, a to dle vašeho gusta. Džíny mohou být celé pokryté perličkami, ale na druhou stranu mohou být pokryt jen z části. Většinu se na džíny našívají perličky v bílé barvě, ale jak se říká, fantazii se meze nekladou.

Ze starých džínů ošoupané kousky

A samozřejmě nezapomínejme na to, že v současné době frčí hlavně otrhané džíny. Čím víc otrhané budou, tím lépe! Pokud své staré džíny nechcete moc ničit, ustřihněte si aspoň nohavice. Z nich pomocí pinzety vytahejte pár nitek. Čím ledabyleji nohavice odstřihnete, tím budou džíny vypadat stylověji.

Pokud toužíte po dírách na kolenou, jednoduše džíny rozstřihněte v místech, kde jsou kolena. Trhance nejlépe uděláte pomocí šmirgl papíru, kdy z trhliny opět pomocí pinzety vytaháte pár nitek, aby byly džíny stylovější.