Jaká aplikace vám pomůže přeložit konverzaci do 38 jazyků?

V poslední době se klade poměrně důraz na to, jestli umíme nebo neumíme cizím jazykem. Angličtina je v dnešní době takřka nutností, přesto mnoho lidí neví, jak se řeknou základní fráze. Navíc v době dovolených se nám někdy může šiknout pomoc při překladu. Stáhněte si proto tuto aplikaci, která vám pomůže přeložit konverzaci až do osmatřiceti jazyků a v reálném čase.

V současné době máme k dispozici několik aplikací, které nám pomáhají ulehčit náš život. Můžeme si stáhnout aplikaci na čištění zubů nebo třeba takovou, která nám prozradí, které vajíčko máme použít dřív než jiné. Ovšem o takové aplikaci, která by nám přeložila mluvenou konverzaci takřka do všech jazyků, o té jsme si mohli nechat jenom zdát.

Tedy až dodneška. Rakouská společnosti iTranslate přišla totiž s novinkou. Tato společnost vyrobila už před osmi jednu z předních aplikací, která překládá jakékoliv věty do devadesáti jazyků. Dnes už má tato aplikace mimochodem přes šedesát milionů stažení a stále tyto stažení nemají svůj konec. Měsíčně je využívána zhruba pěti miliony uživateli, což je rozhodně něco, čím se může chlubit. Před nějakou dobou však přišla s tím, že vypustí do světa iTranslate Converse.

V čem je tato aplikace jiná?

Tato aplikace je jiná hlavně v tom, že díky ní můžeme přeložit jakoukoliv mluvenou konverzaci. Tudíž my budeme povídat, aplikace za nás vše přeloží. Rakouská společnost navíc slibuje, že by tato aplikace měla mluvenou konverzaci přeložit až do osmatřiceti jazyků, což rozhodně není málo!

Navíc se ukazuje, že tato aplikace přeloží mluvenou konverzaci v reálném čase, což znamená, že byste na překlad neměli čekat týdny. Společnost totiž ví, že pokud budete potřebovat přeložit mluvenou konverzaci, tak pak hned, ne až za několik dní

Mezi osmatřiceti jazyky je i čeština či nikoliv?

Aplikace myslí i na Českou republiku, respektive na zahraniční turisty, kteří se do Česka vydávají. V nabídce překládaných jazyků se samozřejmě ukáže i čeština a také i slovenština. Navíc aplikace slibuje překlad s vysokou přesností, proto bychom se měli vyhnout nesrovnalostem a nedorozumění si.