Kam se vydat za kvalitní únikovou hrou?

Únikové hry jsou aktuálním hitem a dostaly se už i do Ostravy, kde se o ně stará největší a nejpopulárnější provozovatel The Chamber. Už to svědčí o tom, že únikové hry budou skutečně nezapomenutelným zážitkem.

Je nutné podotknout, že únikové hry jsou skvělou zábavou nejen pro dny, kdy prší. Jedná se o hodinovou zábavu, která je vhodná nejen pro rodiny, ale i pro partu přátel, která chce něco prožít. Principem únikových her je opustit místnost, do níž jste byli zavření, v časovém limitu šedesáti minut. Abyste se z místnosti dostali, je nutné najít a vyřešit hádanky, rébusy a hlavolamy, které vás dovedou k potřebnému klíči. Myslíte si, že to zvládnete?

I když se to může zdát, únikové hry nejsou jednoduché. Prověří se vaše logické myšlení a taky se zjistí, jestli jste týmový hráč či nikoliv. Únikové hry jsou ideálním teambuildingem, během kterého se ukáže, jestli jste nebo nejste dobrý kolektiv.

Jaké únikové hry nás čekají v Ostravě?

Co se týče ostravských únikových her, čeká jich tu na vás hodně. Pro začátečníky je určena Tajemná pracovna, která se řadí ke klasikám. Mnohem populárnější je Hackerovo doupě, které je velice těžké. Útěk ze žaláře vás zase dostane do středověkého vězení, z něhož se budete muset během časového limitu šedesáti minut dostat ven. Od léta se však můžete těšit ještě na jednu hru, kterou je Dům duchů. Abychom vás nalákali, tak prozradíme, že se bude jednat o nejstrašidelnější únikovou hru ve střední Evropě.

Únikové hry jako skvělý dárek

Jestli nepatříte k lidem, kteří milují napětí a adrenalin, ale znáte někoho, kdo po napětí a adrenalinu touží, darujte mu únikovou hru jako dárek. Dárkový poukaz na únikovou hru v Ostravě jistě udělá obrovskou radost.