Když venkovní osvětlení, tak s pohybovým čidlem

Výběr venkovního osvětlení není rozhodně nic snadného. Přece jenom se jedná o bezpečnostní prvek, ale zároveň i o našeho věrného parťáka, když se snažíme v noci najít klíče v naší přecpané kabelce nebo batohu. Taktéž však musí po designové stránce ladit s příbytkem nebo naší zahradou. Čili výběr takového venkovního osvětlení není rozhodně nic snadného. Zaměřme se však na venkovní osvětlení na terase nebo u vchodových dveří. Svou pozornost bychom měli upnout pouze na svítidla, která mají pohybové čidlo.  

Ptáte se, proč k vchodovým dveřím volit taková svítidla, která mají pohybové čidlo? A proč zároveň téže světlo instalovat i na terasu? Nejen, že je to praktické (při hledání klíčů nemusíte nutně hledat i vypínač), ale také je to skvělý způsob, jak odstrašit zloděje, kteří by se k vám chtěli v noci přikrást.  

Bezpečnost je nade vše 

Venkovní osvětlení s pohybovým číslem je synonymem pro bezpečnost. I proto se tento typ svítidel instaluje nejen na zmiňované terasy nebo ke vchodovým dveřím, ale také se instaluje často před garážová vrata, kam lupiči taktéž velmi často míří. Díky pohybovému čidlu tak snadno poznáte, jestli se někdo okolo pohybuje či nikoliv.  

Venkovní osvětlení jako něco nepostradatelného 

Venkovní osvětlení není nic, co byste měli doma postrádat. Je to naopak něco nepostradatelného. Patří například i na zahradu, kde vám hezky rozsvítí cestu k domovu. V současné době jsou oblíbená zapuštěná světla do země, která dobře odolávají i špatným venkovním podmínkám. Většinou jsou zapuštěny i v okolí chodníků a také upozorňují na to, kde je jezírko nebo bazén, abyste při nočním loudání neměli nehodu.  

Do moderních zahrad se nejčastěji pořizují bodoví svítidla, která jsou nepatrná a sotva znatelná. Jedná se však o univerzální řešení, které lze využít jak venku, tak i vevnitř.