Módní trendy 2021. Co se bude nosit a co nás nemine?

Chcete se stylově oblékat, ale nejste si jistí tím, co je zrovna moderní a co byste raději měli nechat na pultech v obchodech? Pokud přemýšlíte nad koupí nového šatníku, respektive nad pořízením zbrusu nového kousku, začněte se orientovat v aktuálních trendech. Protože ty jsou vašimi největšími rádci. Co se bude letos nosit a co nás nemine vám nyní představíme v krátkém seznamu.  

Vzory a motivy na scéně 

Pokud jste milovníkem neutrálních barevných kombinací a pokud jste fanouškem jednobarevných outfitů, bohužel vás nepotěšíme. Právě v tomto duchu se následující měsíce totiž nebudou nést. Letošnímu roku vévodí vzory a motivy, které zaujmou na první pohled. Zatímco pro léto jsou typické drobné květinky, které mohou zdobit šaty nebo sukni či krásné halenky, na podzim se na scénu navrátí odvážné tygří vzory, jimiž budou pokryty například sukně a jež se budou kombinovat s neprůhlednými silonkami a punčoškami.  

Bez barev to letos nepůjde 

A když už jsme u těch výraznějších motivů a vzorů, musíme zmínit také barvy. Ty jsou zkrátka pro letošní rok opravdu typické. Velké popularitě se bude těšit rudá barva, ale na druhou stranu se dostanou do popředí i přírodní odstíny barev. Nemusíte tak sázet na příliš výrazné kombinace, stačí sáhnout po kouscích nesoucích se v pastelových tónech. Nezanevřete tedy na světle žlutou, zelenou nebo hnědou barvu.  

Bílá, bílá, bílá 

Od barev ještě neupustíme. Svou pozornost při výběru oblečení můžete upnout na ryze bílé kousky, které si zamilujete pro jejich čistotu a něžnost. Pokud se však rozhodnete sáhnout po bílé, nebojte se zkombinovat bílé kousky s bílými kousky. Bílé boty jsou také něco, co by ve vašem šatníku nemělo chybět.  

Čím však můžete svůj outfit dokonale zpestřit, tak výraznými doplňky, jež budou opravdu krásným kontrastem vašeho konečného looku.