Nastupte do rozjetého vlaku. Podnikejte na základě franchisingu

Znáte franchising? Pro mnohé podnikatele je to moc dobře známý pojem, pro jiné je to záhada, kterou doposud nerozluštili. Franchising je dnes poměrně populární způsob podnikání, jedná se o podnikání na základě licenčních smluv, které se dá přirovnat k rozjetému vlaku, do něhož začínající podnikatelé jen naskočí. Pokud se rozhodnete odkoupit licenční smlouvy franšízové společnosti, budete si moct následovně otevřít franšízovou pobočku, která už je na trhu zavedená, která má na trhu své místo a která má stále se vracející klienty. Jak jsme řekli, nastoupili byste do už rozjetého vlaku, nemuseli byste přemýšlet nad názvem společnosti ani nad podnikatelským záměrem, s nímž byste vstoupili do podnikatelského světa.

Dalo by se říct, že to nejtěžší na samotném franšízovém podnikání je rozhodnutí, s jakou franšízou budete podnikat. Pro každého podnikatele je atraktivní jiná franšíza, jiný obor. Vždy se však rozhodujte dle toho, jak konkrétní firma prosperuje. Jestliže prosperuje jen krátkodobě nebo se dlouhodobě potácí v červených číslech, nesnažte se ji zachránit. Tento rozjetý vlak v blízké době opravdu narazí.

Pro jakou firmu se tedy rozhodnout?

Jak jsme zmínili, dnes na základě franšízového podnikání podniká nejedna firma. Je opravdu těžké se rozhodnou pro jednu, s níž to zkusíte. Doporučujeme to vyzkoušet s firmou Extéria Market, která je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO.

Proč zvolit firmu Extéria Market?

Jestliže se rozhodnete pro firmu Extéria Market, do jednoho roku budete měsíčně vydělávat až sto tisíc korun. Prvotní investice se vám tedy vrátí poměrně rychle zpět. Mimo to máte jistotu, že budete podnikat s firmou opravdu dlouho, vždyť produktem jsou služby BOZP a PO, které tu byly, jsou a budou – jedná se o zákonné povinnosti, které musí mít každý podnikatel vyřešené.

Firma Extéria v současné době působí nejen na českém, ale také na slovenském trhu.