Názor na meditační pyramidy

Slyšeli jste o meditačních pyramidách? Lidé je označují za nejlepší neživé přátele člověka, a to proto, že jsou tu vždy ve chvílích, kdy si člověk potřebuje odpočinout, “vypnout” a “dobít baterky”. V současné době je o meditační pyramidy, kterým se také říká pyramidy energie nebo energetické pyramidy, velký zájem. Důvodem je z části mylné označení “léčivé pyramidy”, díky němuž je člověk při koupi přesvědčen o tom, že mu pyramida pomůže vyléčit jakoukoli nemoc, špatný fyzický nebo psychický stav. Jenže meditační pyramidy nejsou léčivé v pravém slova smyslu, mají jen pozitivní dopad na psychiku člověka, ale tím to takzvaně “hasne”. Nejsou léčivé, jen poskytují prostor pro čtení, meditaci nebo pro studium a relaxaci.

Samozřejmě odborníci tvrdí jednu věc a ti, kteří vyzkoušeli kouzlo meditačních pyramid, říkají něco jiného. Prozraďme si tedy oba pohledy na meditační pyramidy, které mohou být rozhodně rozhodující.

Názor odborníků na meditační pyramidy

Podle odborníků jsou meditační pyramidy opravdu jen místem určené pro relaxaci, meditaci nebo studium či čtení. Nic víc za tím nehledejte. Člověk má v pyramidě čas se uklidnit a zpomalit, což je něco, na co obvykle není v jiných případech čas. Toto pyramidální uklidnění se má maximálně pozitivní vliv na psychiku člověka. Tedy to jediné, co meditační pyramidy ovlivňují, je maximálně psychika člověka.

Názor těch, kteří už vyzkoušeli sílu a kouzlo meditačních pyramid

Pokud se však zeptáte těch, kteří už měli možnost vyzkoušet si sílu meditačních pyramid, řeknou vám něco zcela jiného. Lidé, kteří už v pyramidách strávili nějaký čas, jsou toho názoru, že v pyramidách si odpočinuli tak, jako kdyby spali dlouhé hodiny klidným a nerušeným spánkem.

Někteří dokonce budou tvrdit, že pobyt v meditačních pyramidách zbavil tělo stresu a nahromaděného napětí, že pobyt v pyramidách dokonce urychlil hojení ran nejen na těle, ale také na srdci.

Jakému názoru budete věřit vy? Nebo si raději uděláte názor svůj vlastní a poznáte sílu meditačních pyramid na vlastní kůži?