Nejlepší aplikace pro váš iPad

V dnešní době už jsou iPady velice schopnou náhradou notebooků. Které aplikace byste si měli stáhnout, aby se vám lépe pracovalo a zlepšila se vaše produktivita?

S příchodem iPadu Pro se Apple ponořil do vody specifických spotřebitelů – businessmanů a kreativců. V kombinaci s klávesnicí SmartKeybord a Apple Pencil se iPad Pro stává výjimečným pracovním nástrojem všech profesionálů.

Evernote

Aplikace Evernote začíná být čím dál tím více populární. A čím to je? Začněte ji používat a sami to hned zjistíte! Tato aplikaci vám umožní shromažďovat poznámky, fotografie a jiné obrázky a mnoho dalšího. Pomocí Apple Pencil můžete do poznámek přidat vlastní skicy a pokud si k Evernote stáhnete ještě Penultimate, můžete využít rukopisných poznámek.

Scanner Pro

Veškeré dokumenty už můžete skenovat jednoduše pomocí svého iPadu. Stačí otevřít aplikaci, namířit foťák na dokument a po vyfocení program automaticky detekuje hrany papíru a vyhladí je. Ve výsledku máte tedy jednoduše a rychle na svém zařízeny oskenovaný dokument, a to i bez pomoci skeneru.

Paper

Tuto aplikaci ocení především kreativní uživatelé, kteří si nejraději dělají poznámky vlastní rukou a častokrát je doplňují malůvkami. Paper je totiž přesně tím, co jeho název říká – papírem ve vašem tabletu. Je to oblíbená aplikace pro kreslení a vyznačuje se nedostatkem funkcí, což zaručí, že vás při práci nic nebude zbytečně rozptylovat.

LiquidText a PDF Expert

Musíte do práce či do školy přečíst nějaký text, který máte v PDF formátu stažený do iPadu? S touto aplikací se vám v textu bude pohodlně listovat. Můžete využít i přidávání záložek, oddílů a odstavců a s pomocí Apple Pencil si snadno zvýrazníte to nejpodstatnější. V PDF Expertu si k textu dokonce můžete přidat vlastní poznámky a popřípadě si dělat menší nákresy.