Nejlepší sekáče v Praze. Který navštívíte jako první?

V poslední době výrazně roste popularita second handům čili takzvaným sekáčům. Lidé přestávají podporovat velké obchodní řetězce zaměřené na výrobu a prodej oblečení, které nejen k práci využívají malé děti, jimž mizerně platí, ale také tím znečišťují i naši planetu, kterou bychom měli rozhodně chránit. Pokud patříte k lidem, kteří nechtějí podporovat tyto obchodní řetězce, přesto toužíte po novém kousku do svého šatníku, máme pro vás několik skvělých tipů na second handy, jež můžete navštívit, když budete v hlavním městě Česka.  

Rostoucí popularitou sekáčů vzrostl také počet second handů obecně. Lidé chtějí mít vlastní second handy ve svých městech, dokonce je začínají i sami zakládat. V Praze se jich však najde stejně hodně jako obchodních center, dokonce i více. Prozraďme si proto nejlepší second handy, které se v Praze nachází a kde můžete sehnat opravdu originální kousky, jaké nikde jinde nenajdete.  

Ujetá číča 

Název je trochu ujetý, přesto je to skvělý second hand, kde si rozhodně vyberete něco nového do svého šatníku. Sekáč nazvaný “Ujetá číča” najdete přímo v srdci Prahy čili v Týnské ulici na Praze 1. Jedná se o obchod, kde si najdou něco hezkého hlavně ti, kteří milují kočky, neotřelé věci nebo kteří milují extravagantní kousky, jimiž se chtějí trochu odlišit od všech ostatních, kteří zapadají do davu.  

Textile house 

Textile housů najdete v Praze opravdu požehnaně. Jedná se o obrovskou síť sekáčů, kde narazíte nejčastěji na nejrůznější výhodné slevové akce. Kousky tak z tohoto sekáče i několikrát v měsíci koupíte za dvacku, ne-li za méně. Textile house nezná mezi pražskými sekáči konkurenci, nachází se rovnou na jedenácti místech po celé Praze. Poměrně oblíbená je pobočka u Andělu nebo také pobočka nacházející se v ulici Slezská na Praze 2.