Obrazy volte podle typu místnosti

Když jste si kupovali svůj dům, určitě jste museli počítat s tím, že si ho jednoho dne budete rekonstruovat či nově zařizovat. Většinou ženy chtějí mít svou domácnost moderní a krásnou, sledují aktuální módní trendy, které pak kupují do svých domácností. Jestli jste taky takovou nákupní maniačkou, která se zajímá především o svět bydlení, určitě neustále nakupujete nové vybavení do své domácnosti. A mezi doplňky určitě najdeme i obdivuhodné obrazy, které se opět vrátily do módy.

Obrazy byly ještě donedávna out. Na stěny se především věšely fotografie v rámečcích, které zachycovaly příjemné okamžiky prožité s rodinou či s partnerem. V současné době se však typické fotografie v rámečcích už nenosí, přednost se dává především velkým obrazům, které dokonale pohltí nudnost místnosti v domě.

Jestli budete po velkých obrazech pátrat, najdete velké množství dech beroucích kousků, které se vyplatí mít. Otázkou je, jaké obrazy patří do které místnosti v domě.

Jaké obrazy patří do ložnice?

Nejdříve se pojďme zaměřit na místnost, v níž trávíte asi nejvíce svého času. Ložnice je místo, kam se těšíme po náročném dni v práci, kde jsme schopni strávit i celé dny, když si potřebujeme odpočinout. Aby se vám v ložnici dobře spalo, je nutné ji mít příjemně vybavenou do neutrálních barev. Do ložnice se rozhodně nehodí abstraktní obrazy, které vás nenechají v noci spát. Raději na zdi ložnice pověste uklidňující obrazy přírody, krajiny nebo pasoucích se zvířat, které zaručí klidný a ničím nerušený spánek.

Jaké obrazy patří do obývacího pokoje?

Do obývacího pokoje se naopak nebojte dát abstraktní obrazy, které zaujmou na první pohled a které rozbijí nudnou neutralitu. Abstraktní obrazy jsou plné barev, neexistují v nich žádná pravidla a mnohdy z nich nespustíte oči. A právě to je to, co potřebujete ve svém obývacím pokoji mít. Tím si můžete být jisti.