Podzim přinesl skvělé kousky! Jaké z nich využijeme i v zimě?

Každá sezona přinese do módy mnoho zajímavých kousků. Ženy tak vnímají změnu ročního období jenom tak, že se jim mění nabídka v obchodech s oblečením. Nyní se registrují teplejší formy oblečení, protože teplé dny přijdou zas až za několik měsíců. Letošní podzim přinesl celou řadu zajímavých kousků, které kupodivu využijeme i během zimy. Zajímalo by vás, o jaké kousky se jedná?

Než si vyjmenujeme kousky, které budou stylové i během letošní zimy, měli bychom zmínit, že letos neočarujeme s černou barvou. I když se zima nikdy nenese ve znamení pestrých barev, černé bychom se letos taky měli vyvarovat. Raději bychom měli dát přednost krásné hnědé, krémové nebo šedé barvě, protože právě tyto barvy budou doslova vládnout letošní zimě.

Teď už však na kousky, které podzimní kolekce přinesla, ale které můžeme využít i během zimy.

• svetry s rolákem

Určitě jste si při nakupování všimli, že se všechno točí kolem svetrů s rolákem. Svetry s rolákem jsou aktuální hit, bez kterého bychom neměli v chladnějších dnech fungovat. Nic nás nezahřeje lépe, než právě svetry s rolákem.

Je nutné poznamenat, že roláky obecně jsou dneska jakýmsi comebackem. Jistě si pamatujete dobu, když jste byli malí – roláky jste naprosto nesnášeli, protože vám je maminky vždy bolestivě přetahovaly před hlavu. Zhruba deset let jsme o roláky ani nezavadili, ale nyní se jedná o módní kousek, kvůli kterému bychom se i porvali.

• pletené čepice

Už během podzimu se na pulty obchodů dostaly čepice. Bez čepicí bychom v zimě nedali ani ránu, proto je třeba vědět, jaké čepice letos budou v kurzu. Zapomeňte na přiléhavé čepice, ale sáhněte raději po větších pletených čepicích, které vám klidně může uplést i vaše babička. Právě takové čepice jsou nyní „in“. Už v podzimních kolekcích jsme mohli zaregistrovat, že na takové čepici buď musí být bambulka, nebo bambule v podobě králičího ocásku.