Polobotky jedou! Toto jsou verze, které musíte mít!

Móda je skutečně různá. Člověk se v ní nevyzná, proto je třeba, abychom nosili skutečně to, co se nám líbí a v čem se cítíme pohodlně. Jestliže budeme neustále nosit jenom módní kousky, tak se za chvilku nedoplatíme, protože abychom zůstali in, museli bychom nové kousky kupovat skutečně dnes a denně. Navíc jestli si koupíte takzvané nadčasové kousky, uděláte naprosto nejlíp. Takové kousky jsou totiž stylové stále – mezi ně se řadí skvělé džínové bundy, které se nosí snad po celý rok, dále jsou to polobotky, které dneska musí mít naprosto každý.

Polobotky se za poslední dobu dost změnily. Už se nekupují jenom klasické černé polobotky, ale už se dává přednost trochu lepším barvičkám, které si zamilujete. Například pánové mají černé naprosto zakázány, místo toho by si měli pořídit hezké hnědé polobotky, které se hodí takřka k čemukoliv. Co se týče žen, ty mají přece jenom trochu víc na výběr.

Pojďme si říct, jaké polobotky se vyplatí koupit, protože jsou zkrátka nadčasově stylové.

Stříbrné polobotky

Určitě jste zaznamenali ten obrovský boom, za který může stříbrná barva. Oblečení ve stříbrné barvě je uhozené, protože vypadá jako skafandr, nicméně stříbrné boty jsou naprosto fenomenální. Můžete si zakoupit nejen stříbrné lodičky, ale nezdráhejte se koupit ani stříbrné polobotky, které dokonale sladíte k dnes velice populárním společenským kalhotám.

Platforma

Polobotky už dávno nejsou jenom na klasické podrážce, která je minimální. Jestliže své polobotky vždy prošlapete, raději si pořiďte trochu jiné polobotky, s nimiž rozhodně okouzlíte na míle daleko. Jsou to polobotky na platformě, které se vyplatí pořídit si. Samozřejmě na platformě ne každý umí chodit, ale vše je jenom o zvyku a o naučení se.

Platformu volte s rozvahou – některé boty ji mají až přehnaně vysokou.