Příliš štíhlá? Jaké kousky vám dodají křivky, které potřebujete? 

Každá žena je jedinečná a každá řeší svou postavu. Nejsme ideální, ale jsme krásné takové, jaké jsme. Zatímco některé ženy by si přály kila ubrat, jiné se snaží naopak trochu přibrat. Jak si přivolat křivky pomocí oblečení?  

Je to dar 

Nikdy nedovolte, aby si z vaší postavy kdokoliv utahoval tak, aby se vás to dotklo. Jste krásná taková, jaká jste. Již přijetí sebe sama platí jako největší životní devíza. Každý jsme dokonalí takoví, jací jsme. Navíc vaše postava vám umožňuje zařadit do svého šatníku i takové prvky, které si jiné ženy nemohou dovolit. Co si pořídit?  

Barvy vám sluší 

Rozhodně svou štíhlost nezahalujte nudnou šedí a vytahanými svetry. Naopak! Právě vašemu typu postavy udělají skvělou službu zářivé barvy. Nebojte se lila, smaragdové, nebo třeba kanárkově žluté barvy. Jejich použití je pro mnohé ženy skutečnou známkou odvahy. Vy si to můžete dovolit. Udělejte tak krok, kterým budete reprezentovat nejen sebe, ale i další ženy. Ukažte se ve veselé barvě, která vám dodá sebevědomí.  

Roury nebo zvonáče 

Je jedno, jaký rok se zrovna píše. Roury budou v kurzu stále. A vám udělají výbornou službu. Zužující se nohavice jsou pro vás nevhodné, jelikož vynikne vaše přílišná štíhlost. Místo toho zvolte roury, tedy kalhoty, které se dole nezužují. Kalhoty do zvonu jsou rovněž vhodné. A co víc? Právě v roce 2022 se tyto prvky vracejí do módy! 

Výrazný pásek 

Ještě jeden zaručený módní prvek vám bude perfektně slušet. Jsou jím pásky. Čím větší, čím nápadnější a barevnější, tím lépe. Opticky vytvoří dojem přesýpacích hodin, který vaší postavě chybí. Výrazný pásek byste ve svém šatníku rozhodně měli mít. Stylovkou jsou zejména široké pásky.  

Velmi štíhlé postavě svědčí i vrstvení. Nebojte se po celou sezónu používat vrstvy oblečení, zajímavé šátky a jejich kreativní úvazy. Dopřejte si také bohatší doplňky v oblasti dekoltu.