Slip-ony jsou stále v kurzu – proč nesmí chybět v botníku?

Letošní léto přineslo mnoho trendů, které jsme rozhodně museli mít v šatníku. Nejčastěji se jednalo o klasické oblečení, kde jsme mohli zaznamenat horu novinek, ale v mnohých nových provedeních přišly i jednotlivé kousky třeba i do oddělení módy. Zaznamenali jste nové podoby slip-onů?

Slip-ony se staly velice populární už během loňského roku. Perfektně se hodí nejen ke klasickým džínům, ale jsou stylové i k sukním nebo k šatům či šortkám. Dnes je najdete v naprosto každé podobě. Navíc jich vždy v obchodech vždy mají naprosto nespočet, proto je vybírání vážně těžké. Jestliže se však nevíte rozhodnout, poradíme vám, která zpracování jsou nejvíce stylová.

Jaké slip-ony jsou nutností mít?

Slip-ony jsou boty, které jednoznačně musíte mít v šatníku. Jedná se o kousek, který jen tak z módy nevyjde. Navíc je vážně pohodlný a díky tomu, že se hodí ke všemu, se tedy nemusíte bát, že byste je náhodou nevyužili. Myslete na to, že nejsou ani nějak drahé, a tak díky jejich koupi nedotknete svého finančního rozpočtu.

Pokud se rozhodujete, jaké slip-ony koupit, pak základem jsou rozhodně bílé a černé zpracování. Jelikož jsou dnes velice populární i zlaté, stříbrné a bronzové odstíny, rozhodně se vám budou hodit jedny i v těchto barvách. Při kombinaci však myslete na to, že je zakázáno módné policií kombinovat zlatou a stříbrnou barvu dohromady.

Jelikož jsou nyní populární i výšivky a nášivky, nebojte se koupit si slip-ony i s „ujetou“ nášivkou. Pokud je nikde nemůžete sehnat, ale toužíte po nich, kupte si balíček takových nášivek buď v galanterii, nebo v obchodech s oblečením, kde tyto nášivky začínají prodávat u doplňků.

Jaké slip-ony ještě stojí za hřích?

Mimo to se v současné době na pultech obchodů s obuví začaly objevovat tyto boty i s vyvýšenou podrážkou. I ty by možná stály za hřích – tedy hlavně tehdy, pokud máte problém s bolením nohou. vyvýšená podrážka je totiž naprosto geniální pro naše nohy – zaručuje totiž větší pohodlí.