Sloupkový nebo hranatý podpatek? Možností je mnoho

I boty podléhají aktuálním módním trendům. Zatímco vloni v létě jsme si mohli užívat pohodlných tenisek, které měly rovnou podrážku, letos se musíme trápit na podpatcích, protože právě boty s podpatky jsou in. Jestli tedy patříte mezi nákupní maniačky, pohodlné sandálky nesmí chybět ve vašem botníku. Otázkou je, po jakém podpatku sáhnout, vždyť podpatků je na trhu mnoho a je těžké si vybrat jeden.

Sandálky patří k létu jako vysoké teploty. V létě se nosí zejména takové boty, které jsou otevřené a které tedy nezapáchají, když se noha zapotí. Sandálky jsou proto ideální letní obuví, kterou si zamiluje nejedna žena. Tato obuv se zároveň řadí k velice elegantní a romantické obuvi a v každé ženě se přece skrývá romantická duše.

Při koupi sandálků dejte přednost takovým, které mají sloupkový nebo jinak tvarovaný podpatek. Nesázejte na klasické rovné sandálky, které se během léta prošlapou a příští rok je už nevyužijete.

Podpatky dělají štíhlejší nohy

Každá žena ví, že podpatky opticky zeštíhlují nohy. Dokonce je i opticky prodlužují, což je velké plus, které ocení zejména ženy nižšího vzrůstu. Pokud se k takovým ženám řadíte, doporučujeme sandálky nosit celé léto.

Samozřejmě se nemusíte strachovat o to, že by se vám nohy podlomovaly při každém kroku. Sandálky s tlustým podpatkem jsou vysoce pohodlné a ženy si je zamilují i díky jejich barevným provedením.

Jaký podpatek volit?

Jak jsme zmínili, vybírat si můžete z mnoha zajímavých provedení. Doporučujeme sáhnout zejména po sloupkovém podpatku, který je vysoce pohodlný a navíc vypadá stylově. Jestli jste milovníkem spíše nižších podpatků, ideální jsou sandálky s kulatým podpatkem. Dnes se na trhu ve velkém množství nachází i takové sandále, které mají hranatý, rozšiřující se podpatek. To je krapet extravagantní, přesto stylové.