Soukromé ostrovy, které patří k nejluxusnějším

I když jsou letošní letní dovolené ohrožené, neznamená to, že bychom nemohli cestovat alespoň prstem na mapě, případně abychom nemohli hledat místa, na která se podíváme hned, co se otevřou hranice. V případě, že přemýšlíte nad tím, kam po uplynutí koronavirového šílenství pojedete, co zamířit na luxusní ostrov? Každý člověk by si ve svém životě měl dopřát něco luxusního, proč si proto nedopřát dovolenou na jednom z nejluxusnějších soukromých ostrovů?  

V současné době se jezdí na mnohá zajímavá místa. Zatímco některá jsou turisticky velice profláknutá, jiná jsou spíše tajemstvím, jelikož ne každý má na daná místa dostatek financí. V případě, že si chcete konečně dovolenou užít, že si chcete dopřát ten pravý luxus, co zamířit na jeden z nejluxusnějších ostrovů světa? 

Vzhůru na Bora Bora 

Bora Bora patří k velmi luxusním destinacím. Právě zde se žije nadprůměrně, to ostatně prokazuje hollywoodská smetánka, která zde tráví své letní dovolené. Nejčastěji byste zde narazili například na Nicole Kidman nebo na zpěváka Justina Biebera, který zde tráví své volné dny. Konkrétně doporučujeme na Bora Bora St. Regis Restort, odkud se vám nabízí víc než jen inspirativní výhledy na zdejší okolí.  

Britské Panenské ostrovy jsou také lákadlem 

K soukromým luxusním ostrovům patří především Britské Panenské ostrovy, které jsou velkým lákadlem nejednoho turisty. Jedná se o ostrovy miliardáře Richarda Bransona, který si zde dopřává to, co jinde dopřáváno není. Na těchto ostrovech se setkáte s plovoucím sushi barem nebo zde budete pozorovat plameňáky při západu slunce. Nebo si snad chcete zahrát šachy na šachovnici v nadživotní velikosti? 

Nebo vás láká Fidži? 

Dalším unikátním soukromým ostrovem je Fidži. Není to velký ostrov, přece jen má zhruba čtrnáct tisíc metrů čtverečních. Najdete zde však vše, co byste chtěli. Nachází se zde přes 25 vil, čtrnáct lodí nebo golfová hřiště.