Top 5 trendů nejen pro letošní babí léto   

Už tak měsíc máme odložené trendy do chladného počasí, ale buďme upřímní, jen máloco překoná skutečně bezstarostný letní šatník. Pojďme se podívat, co je trendem letošního léta. Jste připraveni naplánovat si letní módní chvíle, když se konečně ukázalo slunce?  

Ultra mini sukně  

Plisované sukně jsou sice v této sezóně midi, ale všechny ostatní zvedají délku spodního lemu na miniaturní délku. Jsou to právě minisukně, které hrdě nosily supermodelky 90. let odhalují více než polovinu stehen. Miu Miu vytvořila hit sezóny, ale rozhodněte se pro super výrazné odstíny, potisky nebo látky, abyste měli jistotu, že i když je vaše krátká, stále působí elegantně.  

Šněrování/Pásky 

Ať už se jedná o top s několika pásky přes ramena a dekolt, kalhoty s páskem křížícím se přes břicho nebo dokonce obojí, tuto sezónu si budete muset odpustit jakékoliv obavy z nepříjemných opálených pásků a přijmout šněrování. Dokonce i ve světě bod najdete šněrování, od sandálů po tzv. gladiátorské boty.  

Bílý oblek  

Obleky se sice na několik měsíců vytratily z módy, protože většina lidí se rozhodla pracovat z domova ve spodním prádle, ale v této sezóně se tento starý styl vrací se vší parádou. Sako doplněné o výrazné akcenty, od vázání v pase po kontrastní černé kování a odvážná ramena – to jsou kousky, které by měly učinit návrat do práce mnohem snesitelnějším. Kalhotový oblek také představuje elegantní možnost alternativního svatebního oblečení, pokud hledáte něco jiného než tradiční šaty. 

Spodní prádlo jako svrchní část oblečení 

V létě 2022 se spodní prádlo stává naprosto přijatelnou formou svrchního oblečení. Když se to udělá správně, je to super elegantní. Takovou braletku můžete navrstvit pod otevřené sako nebo pod top/šaty s praktickým výřezem, abyste získali jemný sexy nádech.  

Bokovky jsou zpět  

Džíny s vysokým pasem sice dominovaly našim šatníkům více než deset let, ale v létě 2022 se situace stává mnohem více „00s“, protože nízký pas se vrací do popředí. Pokud si troufnete, sáhněte po bokovkách a přidejte k tomu crop top, Julia Fox může být vaše múza.