Triky, jak zeštíhlit postavu na poslední chvíli 

Pokud se chystáte na nějakou důležitou společenskou událost, chcete samozřejmě vypadat co nejlépe. V případě žen to mimo jiné znamená: být co nejštíhlejší. V tomto článku vám nebudeme radit žádné drastické a nezdravé diety, ale poměrně jednoduché triky, s jejichž pomocí můžete zeštíhlet. Nebude to samozřejmě nic radikálního, nicméně je dobré vědět, s jakými chybami na své postavě můžete pracovat, abyste vypadali lépe. 

S půstem nebudete vypadat lépe 

Pokud se na danou událost chystáte třeba dva týdny dopředu, mnohé ženy to vede k tomu, že ve dny před večírkem omezí svou stravu na minimum. To by jim (podle jejich mínění) mělo pomoci v tom, aby zeštíhlely. Ačkoli občasný půst skutečně může být zdravotně prospěšný, měl by mít přísná pravidla. Pokud je neznáte, nepouštějte se do něho! V den společenské události budete unavení, můžete mít kruhy pod očima, takže si svůj velký večer neužijete. Navíc je velmi pravděpodobné, že na prázdný žaludek vám stoupne alkohol více do hlavy. 

Triky s oblečením 

Zeštíhlit svou postavu můžete opticky, když budete znát určité triky, které se dají provádět s oblečením. Jedním z nich je tvarovací oblečení. Druhů je spousta: můžete se zaměřit na stahovací spodní prádlo, které zabrání tomu, aby se přes oblečení rýsovaly vaše faldíky. Existují ale například také speciální džíny nebo punčochy, které nadzvednou váš zadeček a zároveň pracují na zeštíhlení stehen. 

Vyhněte se velkým vzorům 

Vzory na oblečení skutečně mohou odvést pozornost od nedokonalostí postavy. Mělo by jít ale o drobný vzorek. Velké vzory naopak nejsou vašimi spojenci. Pokud navíc takové vzory obsahují výrazné nebo křiklavé barvy, může to mít opačný efekt, než chcete: budete vypadat širší, než ve skutečnosti jste. 

Výstřih do V 

Jeden z nejjednodušších triků, s jejichž pomocí můžete opticky prodloužit nejen svůj krk, ale celou postavu. Delší postava pak vypadá štíhleji. Někdy může místo výstřihu pomoci vhodně zvolený náhrdelník. 

Vysoké podpatky 

Díky podpatkům vypadáte delší a štíhlejší. Navíc podpatky zdůrazňují ženský zadeček. Nemusí jít o několikacentimetrové podpatky, postačí i ty menší, na kterých se budete cítit pohodlně.