Únikové hry jako kvalitní zábava po celé ČR

Mnoho lidí, když prší, tak sedí doma na gauči a sledují oblíbené seriály, které chodí v televizi stále dokola. Je škoda, že jen málo lidí si vyjede na výlet, i když zrovna nepřeje počasí. Je třeba vždy mít na mysli, že existuje mnoho možností, co podniknout, když zrovna prší nebo třeba sněží. Jednou takovou možností jsou i únikové hry, což je dnes velice populární forma zábavy.

Pokud jste se s těmito hrami doposud nesetkali, možná ani nevíte, co to vlastně je. Hned vám tento pojem objasníme! Únikové hry jsou určeny pro dva až šest či osm hráčů (vždy záleží na složitosti). Princip je v tom, že budete uzavřeni do místnosti, z níž se budete muset během časového limitu (který bývá obvykle hodinu – tedy šedesát minut) dostat ven. Nefunguje to však tak, že byste vykopli dveře nebo že byste třeba utekli oknem. Musíte se dostat ven díky hádankám a rébusům, které najdete a následně vyluštíte. Jenom v nich se skrývá klíč, který vám pomůže dostat se z místnosti ven.

Kde únikové hry najdu?

Únikové hry nyní vznikají v každém velkém městě. Najdete je nejen v Praze nebo v Brně, ale taky například v Ostravě, kde jsou relativně nově.

Únikové hry jako dárek k narozeninám nebo pod stromeček

Pokud vy na tento druh adrenalinu nejste, ale víte o někom, kdo by si rád zkusil uniknout z místnosti, není problém mu takový zážitek darovat jako dárek. Mnoho únikových her nabízí dárkové poukazy, které můžete někomu darovat k narozeninám nebo pod stromeček.

Ten nejlepší teambuilding!

Kromě toho všeho jsou únikové hry i geniálním teambuildingem. Jak jinak přece chcete zcelit kolektiv, jak jinak chcete donutit své zaměstnance pracovat, když ne tímto způsobem. Díky únikovým hrám budou muset vaši pracovníci spolupracovat, protože jinak spolu „mohou zahynout“ a už se „nikdy nemusí dostat domů“.