Víte, kde najdeme nejlepší hotely světa?

Pomalu ale jistě se opět blíží doba dovolených. V současné době se lidé rozhodují, kam se letos vydají. Mnoho lidí volí především odpočinek na pláži, jiní touží po trochu aktivnější dovolené, na které by zažili mnoho zajímavého. Jestliže vy patříte k těm, kteří mají už destinaci vybranou, stačí si jenom vybrat ubytování. Mnoho lidí to však dělá přesně obráceně – na základě ubytování si zvolí, kam se letos podívají. Pokud chcete letos na dovolené mít ubytování vážně na jedničku, měli byste zajet do nějakého z těch nejlepších hotelů světa.

Samozřejmě do dnešního dne vzniklo mnoho zajímavých průzkumů a statistik, které pojednávají právě o nejlepších o hotelech světa. Nyní však vyšel na světlo nový průzkum, který udělal cestovatelský portál TripAdvisor. Právě tento portál sdílel žebříček těch nejlepších ubytovacích zařízení světa.

Tento žebříček je sestaven dle milionů názorů a recenzí. Je to tedy žebříček od lidí pro lidi, dalo by se jinými slovy říct.

Který hotel je ten nejlepší?

Nejvíce pozitivních hodnocení získal hotel v Kambodži, který najdete pod názvem „Viroth’s Hotel“. Tento hotel nasbíral více jak 910 recenzí, z nichž zhruba pětadevadesát procent bylo pozitivních a nadprůměrně skvělých, žádná negativní hodnocení se u tohoto hotelu neobjevila.

Hotel najdete na krásném místě – přímo v centru Siem Reapu. Nedaleko najdete například chrám Wat Bo, který je turisty velice navštěvovaný.

Jaký hotel stojí taky za návštěvu?

Na druhém místě skončil kostarický hotel Tulemar Bunglalows&Villas, který najdete hned u národního parku Manuel Antonio. Je zajímavé, že je zasazen z části do džungle. Hodnocení hotelu je z 92 procent zcela pozitivní, turisté si oblíbili hlavně výhled, který byl pro ně nezapomenutelný.

V žebříčku těch nejlepších hotelů se umístily i hotely sídlící v Evropě. Například italský Belvedere či francouzský hotel La Reserve Paris se umístili mezi nejlépe hodnocenými hotely.