Vyjeďte si lodí – tento zážitek stojí za to!

Dnes žijeme v době, kdy si můžete vybírat takovou dovolenou, která vás doslova nadchne. Pokud si vybíráte podle cen, nabídne se vám totiž hned několik možností, jak můžete svou letní (nebo jinou) dovolenou prožít. Nebojte se navštívit taková místa, na kterých ještě nikdo nikdy nebyl. Budete alespoň moct svým sousedům co vyprávět! Zkuste například takovou dovolenou na lodi.

V poslední době se dovolené na lodi staly poměrně populární, i když Češi si k ní ještě nenašli takovou tu svou cestičku. Většinou se říká, že tato dovolená je jenom pro bohaté, ale dnes existuje tolik společností a hlavně tolik slevových portálů, kde se k takové nevídané dovolené dostanete doslova za hubičku. V současnosti najdete tento zájezd například na Slevomatu, což je portál, kde pravidelně nacházíte řadu lákavých nabídek pro mnoho zájezdů.

Jak taková dovolená probíhá?

Pokud by vás zajímalo, jak konkrétně tato dovolená probíhá, tak většinou tak, že se letecky přesunete do nějakého přístaviště, odkud budete odjíždět. Poté už zůstanete jenom na moři. Většinou se jedná o více jak čtrnáctidenní dovolené, při kterých navštívíte díky lodi kus světa. Potkáte se nejen s obyvateli Kréty, ale také navštívíte Řecko, Dubaj, Egypt, Saudskou Arábii a mnohé, mnohé další země.

Na lodi je pro vás vždy každý den přichystán nějaký program. Máte k dispozici nejen zdejší bazén, ale také vířivku, dále třeba oblíbené wellness nebo dokonce i fitness koutek. Vše, co je na lodi, je vám plně k dispozici, a tak se nebojte využít všechny atrakce.

Samozřejmě je o vás postaráno nejen po ubytovací stránce, ale také po té stravovací. Spíte většinou v nějaké z kajut, jídlo máte nejen třikrát denně, ale připraveny jsou pro vás taky nejzajímavější svačinky a speciality.

Kolik taková dovolená stojí?

Většinou se tato dovolená pohybuje kolem třiceti tisíc na osobu. Pokud by se jednalo o dvacetidenní dovolenou, najdete ji přibližně za čtyřicet tisíc korun, což je přijatelná cena za počet míst, která navštívíte.