Jak vytvarovat oblečením zadeček?

Na oblečení dbá řada žen. Není se čemu divit, vždyť je všeobecně známo, že šaty dělají člověka. Kdyby na takové oblečení dbali i pánové jenom z části tak, jak na něj dbají ženy, bylo by všude plno krásných a stylových párů, kteří by se od sebe nechali jenom inspirovat. Pokud jste však žena a oblečení vám není cizí, možná byste měla vědět, jak díky němu dokonale skryjete zadeček, pokud není dokonalý.

Ženy si většinou od oblečení slibují to, že jim skryje věci, které nemají jít vidět, ale naopak jim podtrhne jejich přirozenou ženskost. Pokud patříte k těm ženám, které se nemohou pyšnit štíhlou linii, nebojte – i v tomto případě vám pomůže právě oblečení. Přinášíme vám aktuálně pár tipů konkrétně pro štíhlý zadeček, protože právě ten je mnohdy tím největším problémem.

Máte takřka neviditelný zadeček?

Pokud patříte k těm ženám, které se nemohou chlubit krásným zadečkem proto, že to vypadá, jako kdyby žádný zadeček neměli, pak vsaďte jednoznačně na vysoký pas. Právě vysoký pas totiž prokáže v tomto případě obrovskou službu. Nemusíte se však zajímat jenom o kalhoty či džíny s vysokým pasem, ale klidně sáhněte i po sukních s vysokým pasem, které jsou pro vás rozhodně fantastické.

Zadeček v tomto střihu vypadá opticky kulatější. Navíc díky vysokému pasu naprosto vynikne, proto si teď už vašeho pozadí všimne naprosto každý. Díky kulatějšímu vzhledu je zadeček také mnohem více přitažlivý, tím si můžete být jista. Je však nutné, abyste si vybírala takový střih, který nebude ani moc upnutý ale ani moc volný – zkrátka takový akorát.

Toužíte po podtržené siluetě?

Ať už máte takřka neviditelný zadeček nebo ať už máte zadeček trochu větší, než mají jiné ženy, sáhněte po šatech z bavlny, protože přesně ty krásně kopírují vaše křivky. Pro léto jsou šaty tou nejlepší variantou a právě ty z bavlny, které nikoliv těsně, ale jenom jemně okopírují vaše křivky, budou to pravé pro vás.