Wellness pro vaše tělo zvládnete i doma. Na co se zaměřit? 

Pod pojmem wellness si všichni představujeme péči o naše tělo i duši. Přesně ty chvíle, které každý potřebujeme jako sůl, a kterých se nám pro vytíženost příliš nedostává. Spoustu toho zvládnete ale i v prostředí svého domova. Na co se zaměřit? 

Pijte vodu, která vám odkyselí tělo

Kyselé prostředí stojí za vznikem až stovky civilizačních chorob. Nesprávná strava, znečištěné prostředí a nadmíra stresových faktorů si prostě a jednoduše vybírají svou daň. Vy to ale můžete změnit a postarat se o to, abyste opět nastolili rovnováhu v těle. Generátor vodíkové vody vám vyrobí prostředek, kterým si zajistíte harmonii a odkyselení svého organismu. Alkalická minerální voda je nejen zdravá, ale také výborně chutná – podobně jako voda pramenitá. O své tělo se tak můžete starat skutečně každý den. 

Technika mindfulness

Zkuste se také každý den na deset minut věnovat restartu a regeneraci svého mozku. Stačí, když si pustíte relaxační hudbu, a dáte se do techniky mindfulness. Na nic nemyslet, jen nechat volně plout čas. Takto si zajistíte větší klid a vyrovnanost. Techniku se můžete naučit nejprve pomocí řízených meditací. Poté už vám to půjde samo. Zastavte na deset minut čas a získejte potřebný nadhled nad všemi potížemi, které vás trápí. Najednou se zmenší a půjdou snadněji vyřešit. 

Domácí sauna

Saunový rituál působí pozitivně na náš lymfatický systém, na naši psychiku i na obranyschopnost našeho těla. Chodit do sauny pravidelně ale bylo v dlouhých pandemických měsících nemyslitelné. Ani dnes ale nejsme příliš ochotni měnit své návyky a investovat dvě hodiny svého času pro návštěvu sauny. Když si ji pořídíte do vaší koupelny, máte o wellness postaráno. Stačí jen vejít a udělat si radost. Sprcha vše ihned spláchne a vaše tělo je tak zbaveno toxinů. Dopřejte si pravidelnou péči. 

Domácí wellness vás nebude stát téměř žádný čas. Výsledky přitom budou úchvatné.