Znáte sociální síť Sousede.cz? Pomůže vám lépe bydlet a ušetří vám spoustu času!

V sousedských vztazích nemusí vždy nutně platit, že dobré zdi dělají dobré sousedy. Někdy jsou sousedské vztahy v naprostém pořádku a lidé bydlící v blízkém okolí si vycházejí vstříc a táhnout takzvaně za jeden provaz. Jindy je situace o poznání složitější, a tak je třeba sledovat možnosti, které napomohou lepší vzájemné komunikaci mezi sousedy. Jednou z nich je i připojení na sociální síť Sousede.cz.  

Se Sousede.cz nemusíte ztrácet čas, naopak získáte ho 

Potřebujete se dohodnout na termínech společné schůzky nájemníků pro váš bytový dům? Chcete nasdílet důležité dokumenty týkající se bydlení? Potřebujete rozeslat zápisy z domovní schůze? To vše a ještě mnohem více dalších záležitostí za vás zvládne udělat sociální síť Sousede.cz. Vytvořte si na této síti jednoduše svůj účet a můžete se propojit se všemi lidmi z vašeho blízkého i vzdálenějšího okolí. Počet vašich sousedů se tím výrazně zvýší, ale vy se nemusíte bát, čím více lidí na síti bude, tím více důležitých informací můžete získat a nic důležitého vám již neunikne.   

Co všechno síť dokáže 

Díky této sociální síti získáte neomezený prostor na ukládání dat, informací, kontaktů, smluv, zápisů, nabídek atd. Veškeré informace tak můžete mít po ruce kdykoli během 24 hodin a 365 dní v roce. Všechna data ze sítě jsou bezpečně zálohována, takže nemusíte mít obavy, že o data můžete přijít v případě, že sami zálohovat zapomenete. Online můžete probírat s lidmi, se kterými sdílíte stejný dům, ale nikoli byt vše, co se děje v něm i v jeho okolí. Pokud potřebujete, budete novinky ze sítě dostávat i na svůj mobil. Diskutovat tak můžete s ostatními z pohodlí vašeho televizního křesla anebo dokonce v leže z pohovky.  

Získáte také kalendář akcí  

Tato doposud chybějící síť kontaktů vám nabídne mimo jiné i kalendář akcí, který vám již nedovolí zapomenout na konání důležitých schůzek nájemníků, ale zároveň vám zajistí to, že nepřijdete o žádné informace, které se na těchto schůzkách probírají. Potřebujete-li se spojit s jednotlivými lidmi, budete mít na ně kontakty, včetně e-mailů i telefonních čísel na jednom místě. V případě potřeby jim budete moci odeslat hromadně veškeré zprávy a informace. Díky sociální síti Sousede.cz bude konec všem nástěnkám a vašemu neúspěšnému bloudění po domě, abyste kvůli všemu obcházeli jednotlivé nájemníky. Jednoduše díky online nástěnce všichni všechno budou mít hned na očích.