Tipy, kam na výlet do zahraničí. Nemusíte cestovat jen po Česku

Sice Česká republika nabízí celou řadu krásných míst, kam se vydat a kam se podívat, ale je pravdou, že i zahraničí nabízí celou řadu krásných míst, která je třeba vidět na vlastní oči. Proto se místo výletu po Česku rozhodněte navštívit zahraničí, přece jen dnes máme tolik možností a v cestování nám nikdo nebrání. Využijme toho, než bude pozdě.  

Abyste nemuseli trávit hodiny na počítači vybíráním toho, kam se podíváte nebo kam si na víkend zajedete, přinášíme vám tipy na výlety do zahraničí, které se vám určitě budou líbit. Pro jaký výlet se rozhodnete nejdříve? 

Do romantických Benátek 

O Benátkách se říká, že je to město, které se potápí. Navštivte ho proto dříve, než bude úplně pod vodou. Benátky jako takové jsou velice krásné, bylo by škoda je vidět až ve chvíli, kdy už bude trčet jen střecha všech domů. Navíc projet se na romantické gondole za zpěvu převozníků, to je opravdu zážitek! Sice možná ne tak romantický, jak to bývá v romantických filmech, ale zážitek to rozhodně je, i když spíše adrenalinový.  

Do Lisabonu 

Milujete barvy? Pak vás rozhodně okouzlí krásný Lisabon. Do Lisabonu se vyplatí jet kdykoli během roku. Není třeba využívat zdejší pláže a oceány. Lisabon totiž nabízí celou řadu atraktivních míst a památek, které jsou na souši a jejichž probádání vám zabere hodně času. Pro Lisabon jsou typické zdejší hrady a zámky, navštivte minimálně dva.  

Vzhůru do Istanbulu 

Pokud chcete navštívit exotickou destinaci, ale nechcete utratit příliš mnoho peněz, doporučujeme navštívit Istanbul. Sem se dají koupit velice levné letenky. Navíc Istanbul vás překvapí tím, jak velká metropole to je! Nádherné mešity najdete všude, také minarety jsou lákadlem pro zdejší turisty. Jako turisté rozhodně ochutnejte pravou tureckou kávu nebo třeba zdejší kebab, který se řadí k těm nejvíce povedeným zdejším pokrmům.