Zařizujete obývací pokoj? Nebojte se barev!

Na zařizování domácnosti klademe velký důraz. Přece jenom si do naší domácnosti budeme zvát návštěvy, tudíž chceme, aby nám naši domácnost doslova záviděli. Jestliže si zařizujete například obývací pokoj, dbejte na aktuální módní trendy, které by vám mohly zařizování obýváku dost ulehčit. Sice je aktuálně velice populární šedobílá kombinace, ale i tuto neutrální kombinaci můžete rozbít jedním či dvěma barevnými doplňky, kterými se váš obývací pokoj naprosto rozjasní. Škoda, že se lidé takových kontrastů bojí.

Barev bychom se rozhodně neměli bát! Samozřejmě už dávno nejsou moderní barevné stěny ani pestrobarevné kombinace, ale je moderní to, když neutrální kombinaci, jako je například černobílá nebo šedobílá, rozbijete pár kousky jiných, pestřejších barev.

Takové kousky mohou být různé. My vám přinášíme pár tipů na věci, které jsou tím nejlepším kontrastem vůbec.

Pohovka

Jestliže máte obývací pokoj drobnější, tudíž se vám do něj nevleze žádná extra velká pohovka, ale jenom menší, může být právě pohovka tímto kontrastem. Jestliže máte obývací pokoj do černo bíla či do šedo bíla, pohovku si pořiďte žlutou nebo například červenou.

Bobík

Stejně tak to může být s bobíkem, který si k sedačce dokoupíte na nohy. Jelikož se však jedná o něco, co zaujme na první pohled, kontrastem může být buď pohovka, nebo právě bobík.

Polštáře

Jestliže netoužíte po výrazném kontrastu, vsaďte na polštáře. Můžete je povléct do vámi sympatických barev – aktuálně se mezi nejlepší barvy řadí světlounce růžová či tmavě, až luxusně zelená barva.

Dekorace

Barevným kontrastem mohou být i jednotlivé dekorace, k nimž se řadí například karafy nebo dózy či jiné vázy. Taky to mohou být jenom květináče nebo například rámečky fotografií. Mnoho žen koupí na konferenční stolek ozdobný tác a i ten může být kontrastem.