Benátky v Dubaji? A proč ne?

Mnoho lidí cestuje rádo po celém světě. Cestování se v dnešní době stalo poměrně populární, a to hlavně proto, že je tak volně přístupné. Cestovat je v dnešním světě naprosto jednoduché – lidé zkrátka využívají možnosti cestování, snaží se o to cestovat hojně všude, kam můžou, i přes aktuální nebezpečí ve světě.

Mezi nejoblíbenější destinace se samozřejmě řadí Francie nebo Itálie, co se týče běžných letních dovolených, pak se sem řadí i velice oblíbené Řecko. Nicméně čím dál větší popularitě se konkrétně těší hlavně Dubaj nebo Benátky. Dubaj je pro nadšence velkých měst, Benátky jsou pro romantiky. V poslední době se však hromadí názory, že by bylo dobré tato dvě místa nějak spojit. A tak vnukl nápad dostat Benátky do Dubaje. Myslíte, že to je nemožné? Pak se mýlíte, protože právě uprostřed Dubaje vzroste hotel, který je typickou kopií benátského hotelu s podmořským světem!

Do Dubaje za poznáváním celého světa!

Dubaj dneska udává styl – dokonce se do něj teď bude moct cestovat s tím, že se díky němu uvidí opravdu velký kus světa. Projekt spočívající v hotelu, který mají v Benátkách, tak umožní návštěvníkům Dubaje vidět nejen Dubaj jako takový, ale také se mohou nadchnout i italskými Benátkami, což se jen tak nevidí.

Budou dovezeny dokonce i gondoly!

Aby však tato napodobenina byla co nejrealističtější, rozhodl se Dubaj přivést dokonce i gondoly, které jsou pro Benátky jako takové naprosto nejtypičtější. Romantické povahy si tedy tady najdou přesně to, proč do Benátek cestují, a budou se moct na gondole při zpěvu políbit, jak je to v těch skutečných Benátkách zvykem.

Dokonce zde bude i velice realistická síť kanálů, které budou právě součástí tohoto plovoucího, podmořského rezortu. Celý tento benátsko-dubajský koncept nabídne čtyři paluby a 414 kajut. Z těchto 414 kajut má být konkrétně 180 pod vodou.