Na čem teď aktuálně pracuje Apple?

V poslední době se celý svět technologií točí kolem novinek společnosti Apple, které se světu ukázaly 12. září tohoto roku. Lidé už nedočkavě očekávají jejich dodání domů, ovšem během té doby, co někteří čekají na své nové chytré (či takřka už geniální) mobilní telefony, společnost Apple pracuje na další novince, kterou se rozhodne ukázat světu jistě brzy, protože prototyp už je hotov. Rozhodně to ocení ti, kteří mají problém s ukroucenými kabely nabíječky na produkty značky Apple.

Ukroucené kabely jsou problémem mnoha uživatelů Apple produktů. Řada lidí má třeba iPhone dva roky, ovšem nabíječku si museli koupit už třikrát, protože opravdu velice často se stává, že se kabel ukroutí přímo u napájení telefonu. Apple se proto rozhodl vyslyšet prosby uživatelů a zákazníků a rozhodl se vyrobit nabíjecí podložku.

Jak bude tato nová, nabíjecí podložka fungovat?

Pokud jste se sami sebe ptali, proč jsou skleněná záda u nových verzí iPhonů (tedy hlavně u iPhonu 8 a iPhonu 8 Plus), pak vám podáme odpověď. Skleněná záda pak budou dokonale fungovat s nabíjecí podložkou, která bude k dostání snad už zanedlouho. Právě nabíjecí podložka by totiž měla vyřešit problém s neustálými ukroucenými kabely. Navíc by konkrétně nové typy iPhonů mohla nabít na sto procent už do jedné hodiny.

Bude nabíjet jenom iPhony či se na ni můžu obrátit i s jinými Apple vybitým zařízením?

Nabíjecí podložka bude podle všeho naprosto geniální v tom, že bude moct nabíjet nejen iPhony, ale také i Apple Watch či iPady. Dokonce je bude moct nabíjet dohromady v jednu chvíli. Všechna zařízení budou do sebe dostávat stejné množství energie, žádné z nich se nebude nabíjet pomaleji.

Prototyp této nabíjecí podložky už Apple má, teď je však otázkou, kdy bude tento dokonalý výrobek vypuštěn do světa. Jistě se po něm jen zapráší.