Co nosí ženy ve své kabelce aneb tajemství odhaleno

Určitě by vás zajímalo, co ženy nosí ve své kabelce. Přece je důvod toho, proč tak dlouho hledají obyčejnou propisku nebo telefon či klíče. Zatímco pánové nosí ve svých taštičkách přes rameno jenom mobil, klíče, peněženku a maximálně ještě brýle, ženy toho mají ve své kabelce o něco víc. Pro muže je stále tajemstvím to, co ženy nosí v kabelce, proto pojďme toho tajemství rozlousknout.  

Samozřejmě se najdou ženy, které ve svých kabelkách toho nenosí tolik jako jiné ženy. Najdou se dámy, jež opravdu mají v kabelce jen mobil, peněženku a také klíče. A pak tu je většina žen, která nesmí v kabelce postrádat řadu (pro mnohé) zbytečností. Tak co se tedy skrývá v kabelkách žen? 

Šminky 

Obecně lze říct, že ženy ve své kabelce ukrývají šminky. Zatímco některé mají v kabelce jen rtěnku nebo lesk na rty, jiné ukrývají v kabelce i konturku, pudr a další líčidla. Ženy zkrátka chtějí, aby vždycky za všech okolností vypadaly skvěle. Mají u sebe tedy věci, které jim s jejich dokonalým vzhledem rozhodně pomůžou.  

Pytlíčky cukru 

Co byste možná v dámské kabelce nečekali, jsou pytlíčky cukru. Ženy zkrátka mají po ruce i cukr, který ve vlacích nebo v kavárnách dávají ke kávě v nedostatečném množství. I když jsou pytlíčky cukru sice praktické, je obrovské nadělení, když se jeden takový pytlíček cukru roztrhne.  

Mastičky, krémy, balzámy na rty 

Ženy se snaží o to, aby jejich pleť byla naprosto dokonalá. A tak mají ve své kabelce hromadu krému, balzámů a samozřejmě také mastiček, které se mají postarat o jejich hebkou kůži a pleť, kterou lze přirovnat k dětské prdelce. Co se týče balzámů na rty, ženy jsou si moc dobře vědomy toho, že popraskané rty ještě nikdy nikoho neokouzlily. A tak se snaží, aby jejich rty vypadaly opravdu k světu.  

A co skrýváte vy ve své kabelce? Máte v ní i hřeben nebo žvýkačky?