Aktuální trendy mezi džínovými bundami

Především v módě je zvykem, že se trendy recyklují. Letos ovládá celý módní svět retro styl. Vrací se oblečení a doplňky osmdesátých a devadesátých let, takže lidé, kteří některé své kousky nevyhodili, je teď hrabou ze dna skříně ven a pyšní se stylovým oblečením.

Symbolem byly především zvonové kalhoty, batikovaná trička a hlavně džínové bundy, které se v současnosti těší největší oblibě. Pulty obchodů jsou jich plné a zákazníci mohou vybírat z několika barev, délek a potisků.

Květiny, květiny a zase květiny

Džínové bundy s květinami na zádech patří sice mezi ty nejdražší, ale zároveň mezi nejpopulárnější. Snad neexistuje obchod, který by takové bundy neprodával, takže vám možná potrvá, než si najdete tu, kterou si doopravdy zamilujete.
Jejich největší výhodou je to, že jdou doladit úplně ke všemu, ať už k obyčejnému tričku a kalhotám, tak ke krásným letním šatům nebo upnutým sukním, které zvýrazní ženské křivky. Jako květované potisky výrobci volí růže, vlčí máky nebo pivoňky. Pokud máte aspoň trochu romantickou duši a chcete být in, taková bunda vám v šatníku nesmí chybět. Hledat je můžete například v obchodech Levis, H&M, Stradivarius, Bershka, New Yorker a další.

Obleč se do bílé

Do kurzu se vrací také bíla džínovina. V obchodech si můžete všimnout, že se často prodávají nejen džínové bundy, ale i bílé džínové kalhoty či kraťasy. Můžete se tak sladit celá do bílého a přidat barevné doplňky či boty. Je v tom ovšem menší nevýhoda, protože na bílém půjde vidět sebemenší flek a každá špína. Dávejte si proto pozor, o co se opíráte a kam si sedáte.