Jaké šaty si koupit, aby vám skryly boky či břicho?

Co se týče módy, pak o tom své ví většina žen. Ženy jsou zvyklé na to, že díky oblečení zamaskují nedokonalosti, které jsou bohužel na jejich těle pro ně přítěží. Většina žen tak dobře ví, jak se oblékat, aby se zamaskoval příliš velký zadeček nebo větší bříško, že dokonce nechodí ani cvičit. Každý muž si o ní myslí, že je štíhlá jako laňka. Takové zázraky například dosáhnete s šaty.

Mnoho žen by si mohlo myslet, že snad neexistuje žádný kousek oblečení, který by dokonale schoval nejen širší boky, ale také i větší bříško, tlustší zadeček nebo třeba malá prsa. Ovšem takový kousek existuje! Jsou jím šaty, což je druh oblečení, který vždy podtrhuje ženskost jako takovou.

Máte postavu ve formě hrušky?

Pokud patříte k těm ženám, které se zrovna nechlubí svou postavou, protože jejich postava je rýsována takzvaně do tvaru hrušky, pak jsou pro vás ideální šaty, které mají rozšiřující se sukni, tedy takzvanou sukní do „áčka“. U postavy typu „hruška“ se většinou snažíte o to, abyste dokonale usměrnili širší boky a větší pozadí. Právě s tímto vám tyto šaty pomůžou. Nemusíte se bát, že by vám tyto šaty udělaly rovnou mužskou siluetu – naopak! Výrazně podtrhnou vaše přednosti, kterými se rozhodně můžete chlubit.

Máte postavu ve formě jablka?

Pokud patříte mezi postavy „jablko“, pak je vaší problematickou partií hlavně břicho nebo prsa. Pro tento typ postavy jsou nejlepší šaty, které jsou na dva díly. U vrchního dílu si však dejte pozor, aby nešel zbytečně o šířky, protože právě to vás může v oblasti prsou značně rozšířit. Pokud to bude akorát, máte vyhráno, protože se zamaskují nejen potíže s prsy, ale také bříško, které díky vrchnímu dílu, který bude přes druhý spodní díl, nepůjde ani vidět.

Nemáte ploché bříško?

Jestliže se nemůžete pyšnit krásnou štíhlou linii, tedy plochým bříškem, rozhodně by u vás měly vyhrát šaty, které mají na boku jemný uzlík nebo jsou překřížené. Právě ty velice rafinovaně schovávají problematické bříško.