Móda a pánové. Co přinese letošní jaro?

I když to vypadá, že zima k nám teprve doráží, je třeba si uvědomit, že za pár týdnů je tu jaro. Zimní kolekce se postupně vyměňují za ty jarní a zanedlouho už budou k dostání jenom bombery a jednoduché mikiny. Nebo ne? Co vůbec letošní jaro přinese za módní kousky do pánského oddělení? Pánské módní trendy se přece mění stejně rychle jako ty dámské, proto se nabízí otázka, co letos mohou pánové očekávat.  

Kapsy všude, kam se podíváš 

Co jako trend relativně přetrvá, tak jsou kapsy, které budou prakticky všude, kam se člověk podívá. Ať už si budete chtít koupit jarní vestu, která vás spasí ráno před nepříjemným chladem, nebo si budete chtít koupit kalhoty, které nebudou sahat jenom pod kolena, v obou případech budou mít hromadu kapes po stranách. Je to zkrátka trend. A pánové ho oceňují, přece jenom jsou milovníci praktičnosti a funkčnosti.  

Zvonové kalhoty i pro pány 

Za další comeback je možné považovat zvonové kalhoty. V posledních letech je často evidujeme v dámském světě, letos zavítají dokonce i do toho pánského. Otázkou je, jestli se však tento nevšední trend z devadesátých let opravdu ujme ve světě mužů. Spíše se přikláníme k názoru, že stejně rychle, jako vejde do módy, tak také z módy odejde. Ale to je otázkou.  

Oversize saka také zůstávají 

Vzpomínáte si na vůbec první díly seriálu Přátelé, kde se jedna z hlavních postav jménem Chandler ukazuje ve svém středoškolském a posléze také vysokoškolském věku? Pokud si vzpomínáte, právě podle něj se, pánové, oblékejte. On udával trendy! Ona oversize saka čili saka nadměrných velikostí se totiž letos budou nosit.  

Potisky na košilích vedou 

Kromě toho se také navracíme k exotickému šatstvu. Respektive ke košilím, kterým budou dominovat pestrobarevné potisky a motivy. Ideální bude, když budou košile s krátkým rukávem a zkombinujete je s taktéž stejně moderními bermudami.