Pět trendů, které nesmíte v létě postrádat

Léto je roční období, které miluje každý z nás. Pokud patříte k lidem, kteří se zajímají o módu, moc dobře víte, že to, co se nosilo vloni, se už letos nosit nebude. Výjimku tvoří maximálně lacláčové kalhoty, které se zařadily do skupiny nadčasových kousků především díky své popularitě. Abyste letos v létě opět vynikli stejně jako vloni, přinášíme vám tipy na pět letošního žhavých letních trendů, díky kterým ovládnete každou letní noc.

Samozřejmě letních trendů se na pultech obchodů vyskytuje mnohem více. Vybrali jsme jen ty nejžhavější nejzajímavější, s nimiž letos stoprocentně zaujmete své kamarády či budoucí drahé polovičky.

1) Jednodílné plavky

Stejně jako vloni, tak i letos budou velkým trendem jednodílné plavky. Vloni jsme si však mohli pohrát s barvami, letos to je úplně jinak. Letošní letní barvou je černá, v níž se vyplatí pořídit si i zmiňované plavky. Černé jednodílné plavky by měly být ozdobeny volánky. Pokud jste spíše na barevné plavky, ty jediné moderní budou oranžové – přesně jako z dávného seriálu „Pobřežní hlídka“.

2) Šátky

Aktuálním hitem jsou šátky, které se uvazují těsně nad čelo. Nosí je ženy všech věkových generací, jakékoliv pleti a barvy vlasů.

3) Čelenky

Pokud se vám nepodaří si vkusně uvázat šátek, mohou vás zachránit čelenky. Dnes se prodávají v podobě šátku a jsou záchranou pro ty, kteří si šátek nemusí vkusně uvázat.

4) Barevný denim

Obrovským hitem jsou i barevné džínové bundy. Vloni jsme se mohli radovat z barevných křiváků, letos přišel čas barevných denimových bund. Jaké dáte přednost vy? Modré nebo raději růžové?

5) Sukně na cvoky

Paradoxně v zimě se dostaly do módy sukně se cvoky. V zimě je však nikdo nenosil, protože na ně bylo zkrátka chladno. Něco nám však říká, že nyní přišel jejich čas. Sukně se cvoky lze pořídit především v denimové podobě. Při výběru sáhněte raději po bílém denimu.