Kdo se umístil v žebříčku 30 pod 30?

Žijeme ve světě technologií. Neustále je vyvíjíme celou řadu vymožeností, které by nám měli náš život přece jenom trochu ulehčit a usnadnit. V současné době by se dalo říct, že je vymyšleno snad všechno – lidé však stále nemají dost a stále dějí mnohé věci jinak a lépe. Díky tomu, že neustále vyvíjíme nové a nové věci se taky stále sestavuje žebříček 30 pod 30. Jedná se o žebříček podnikatelů a byznysmenů, kteří mají na starosti většinou právě aplikace, technologie či jiné služby a kteří jsou se svými nápady úspěšní.

Říká se, že nikdo by se neměl bát zrealizovat svůj vlastní nápad. Přece jenom pokud se budeme bát svůj nápad zrealizovat, zanedlouho ho místo nás zrealizuje naprosto někdo jiný, což určitě nechceme. Pokud se rozhodneme nápad zrealizovat a bude úspěšný, lehce se tak můžeme dostat do již zmiňovaného evropského žebříčku, který každým rokem sestavuje časopis Forbes.

Ani letos jsme na tento žebříček nejšikovnějších podnikatelů pod třicet let nemuseli čekat. Mezi evropskými velikány najdeme i celou řadu českých podnikatelů, jejichž nápady jsou nám velice blízké, protože je možná používáme dnes a denně.

Kdo se umístil v tomto žebříčku?

V žebříčku najdeme opravdu velká jména, k nimž patří například zakladatel výrobce 3D tiskáren Josef Průša nebo třeba Oliver Dlouhý.

Seznamte se s Oliverem Dlouhým

Olivera Dlouhého můžete znát díky skvělému letenkovému startupu Kiwi.com. Stal se hlavní tváří celé kategorie a dokonce s časopisem Forbes odletěl do Londýna, kde nejen o sobě a své firmě natočil krátký medailonek, který jistě najdete lehce na internetu.

Kiwi.com je startup, který patří mezi nejrychleji se rozvíjející startupy u nás. Dneska už zaměstnává více jak 1700 lidí, a to je na trhu teprve pět let. Podle odhadu byl pro tuto společnost loňský rok naprosto fantastický, protože podle všeho na obratech společnost překonala částku 800 milionů dolarů.