Už jste slyšeli o nové dubajské atrakci?

Cestování je v dnešní době poměrně populární. Lidé cestují dnes a denně, je to hlavně díky tomu, že doprava z jednoho místa na druhé není až tak drahá, jak si celá řada z nás myslí. Hlavně cestovní agentury nabízí skutečně mnoho zajímavých pobytů za naprosto fantastické ceny – bylo by škoda těchto výjimečně nízkých cen nevyužít. V současné době se velice často jezdí například na Bali, kde můžete být skutečně blízko exotickým druhům zvířat. Taky se velice hojně jezdí například do Dubaje, který je známá tím, že zde zažijete vážně skutečně všechno. Takových atrakcí, které sem lákají turisty, je opět více. Přibyla k nim nová, městská zipline dráha, která se opět zapsala do knihy rekordů!

To by nebyl Dubaj, kdyby se zde novinky nepromítly do rekordních rozměrů. V Dubaji skutečně zažijete naprosto vše, můžete si zde místo kočky pořídit geparda, můžete si zahrát golf či tenis v oblacích, můžete zde navštívit dokonce Benátky, a to i s gondolami. Dubaj je město nemožností, v němž se i to nejvíce bláznivé přání stane skutečností.

Nejvíce zde najdeme adrenalinové atrakce, které sem lákají největší množství lidí. Dalším lákadlem je zde již zmiňovaná zipline dráha, která je tou nejdelší na celém světě.

Kolik měří?

To by nebyl Dubaj, kdyby novinky nebyly rekordní. Nová zipline dráha, kterou najdete v městské čtvrti Dubai Marina, je dlouhá necelý kilometr. Na svědomí ji má manažer Mohammed Javada, který se řadí taky mezi milovníky adrenalinových a extrémních sportů a zážitků.

Taky tento muž moc dobře ví, že Dubaj si na extrémnosti a na adrenalinu zakládá, proto se rozhodl navrhnout tuto zipline dráhu, která se tak zařadila mezi nejlepší atrakce Dubaje – patří například mezi lezení po mrakodrapech nebo skydivign.

Od kdy je přístupná?

Pokud sem zavítáte, dráha už pro vás bude připravena. Je spuštěna od prosince loňského roku, ale je třeba myslet na to, že lístky na tento fenomenální zážitek jsou vyprodané minimálně týden dopředu.