Aplikace sledující počasí, které vás nezklamou

Předpověď počasí je něco, co se sleduje prakticky denně. Nemůžeme se tomu divit, vždyť předpovědi o počasí se taky každým dnem mění. Lidé se podle předpovědí zařizují – oblékají se podle ní, také podle toho zařizují svůj víkendový program. Chtějí však mít po ruce aplikaci, která je nezklame se svou předpovědí. Proto si pojďme odhalit několik takových aplikací, na které je zkrátka spolehnutí. Kterou si stáhnete do svého mobilního telefonu? 

Windy 

Jednou velice spolehlivou aplikací je aplikace jménem Windy, kterou si oblíbilo opravdu mnoho uživatelů. Aplikace je přesná díky čtyřem faktorům. Vidíte v ní například animace, také přesné předpovědí a je velice jednoduchá na ovládání.  

Ventrusky 

Pokud vám však z nějakého důvodu aplikace Windy nevyhovuje, za vyzkoušení stojí aplikace Ventrusky, která také slibuje velice přesné předpovědi. Uživatelé, kteří používají tuto aplikaci si libují ve výborné přesnosti. Co vás mile překvapí, je také zobrazení pocitoví teploty a také předpověď bouřek nebo silných větrů a srážek.  

A co vás rozhodně mile překvapí, tak je i fakt, že aplikace pochází z českých rukou. Pokud si ji stáhnete, podpoříte tím české vývojáře. Aplikace je tedy zpoplatněná, ale stojí necelých osmdesát korun, což není žádná hrůza. 

Meteoradar 

Velké oblíbenosti a popularitě se těší i aplikace Meteoradar, která je jednou z těch moderních. Jedná se o klasickou předpověď počasí, které však nechybí varování před silnými bouřkami nebo před srážkovými mraky. Co uživatelé oceňují je možnost posouvat se v čase s pomocí drobného posuvníku.  

Yr.no 

Yr.no je jednou z nejpoužívanějších aplikací o počasí. Se skvělou pravděpodobností vám prozradí, jaké počasí bude v následujících třech dnech. V tomto časovém rozmezí je aplikace opravdu velice přesná, i když odhaluje počasí i v dalších dnech a týdnech.