Apple Watch bez nutnosti iPhonu – přesně to chystá Apple

Kdo by v dnešní době neznal společnost Apple. Její produkty má dnes takřka každý. V poslední době však největším hitem nejsou iPhony, ale naopak se začínají lidé zajímat hlavně o chytré hodinky nazvané Apple Watch. Právě ty do současnosti fungovaly pouze tehdy, kdy měly ve své přítomnosti i samotný iPhone. Teď však vše bude jinak!

Společnost Apple se neustále snaží o nejrůznější novinky a inovace, kterými si získá své zákazníky či kterými si udrží své stále klienty. Přináší proto každý rok nový telefon, respektive nový model iPhonu, a společně s ním i řadu dalších nových inovací a technologií, které jistě nadchnou řadu z nás. V současné době přemýšlí nad inovací Apple Watch, které jsou dnes tak oblíbené.

Apple Watch s integrovaným LTE modemem

To, co společnost chystá, se obvykle nedostává na povrch, ovšem nyní se jim někdo takzvaně „prokecl“, a tak tedy moc dobře víme, na co se můžeme těšit. Samozřejmě nejsou odhaleny všechny novinky a inovace, s nimiž přijde společnost na trh, ale třeba o takových Apple Watch víme vše, co by nás mělo zajímat!

Chytré hodinky jsou dnes poměrně žádaným zbožím. Konkrétně se jedná o Apple Watch, které jsou na trhu jedny z nejprodávanějších. Vývojáři se proto snaží stále připravovat nové verze tohoto produktu. Podle nejnovějších zpráv se dnes pracuje na Apple hodinkách, které budou vybaveny čipem LTE. Podstatně se navíc sází na svobodné využívání internetového připojení, aniž byste museli mít po ruce iPhone.

Doposud Apple Watch nefungují jinak, než s iPhonem, proto by tuto inovaci majitelé těchto chytrých hodinek jistě uvítali. Co se týče toho, kdo bude dodávat tyto modemy, pak je potvrzeno, že to bude společnost Intel.

A jak to vypadá s novým iPhonem?

Pokud vás však zajímá trochu žhavější téma, a sice to, jak to vypadá s novou verzí telefonu iPhone, pak i zde se ukázaly světu mnohé novinky. O tom, že se bude jednat o telefon, který bude zaoblený, o tom už dávno víme, ale dnes se ukázala světu nová novinka, a sice způsob jeho odemykání.

Nový iPhone se totiž bude odemykat snímáním obličeje. Toto odemykání by mělo působit i tehdy, kdy budete mít například položeny telefon na stole nebo k němu nebudete přímo natočeni.