Novinky společnosti Apple – kdy budou dostupné v ČR?

Září bylo plné očekávání. Hlavně se čekalo na unikátní představení produktů značky Apple. Tuto společnost dnes zná naprosto každý – vždyť není se čemu divit, výrobky této společnosti má dnes takřka každý a jsou doslova revoluční. Každým rokem se čeká na nový model iPhonu, což je jeden z nejkvalitnějších a nejchytřejších telefonů vůbec. I letos jsme se samozřejmě dočkali.

Nové produkty Applu byly odhaleny 12. září tohoto roku. Odtajňování probíhalo v divadle Steva Jobse, které můžete vidět v samém srdci nového Apple Parku. Kromě iPhonů však byly představeny také nové Apple Watch (konkrétně Apple Watch Series 3).

Letos jsme mohli být svědky nejen slavnostního odhalení iPhonu 8, ale také se nám v plné kráse ukázal i revoluční iPhone X, který se rozhodně zapsal do historie celé technologie. Pakliže by vás zajímalo, kolik takové telefony stojí a hlavně kdy budou k dostání v České republice, pak právě tyto informace vám s radostí odhalíme.

Kdy budou k dispozici iPhony 8 a iPhony 8 Plus?

V divadle Steva Jobse byly odtajněny hlavně nové modely iPhonu, tedy iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Už žádné „S“ za číslicí nehledejte, stejně jako nehledejte klasickou malou paměť, protože k dispozici už je jenom 64GB verze a taky ta 256GB verze (to platí mimo jiné i u iPhonu X). Nicméně je nutné podotknout, že tento iPhone koupíte zhruba za dvacet tisíc či 25 tisíc a do Česka se dostane na konci září.

Kdy bude k dispozici iPhone X?

Ovšem více očekávanou novinkou je nový, revoluční iPhone X, který se svým odemykáním pomocí obličeje zapsal do historie technologií. Tuto univerzální novinku, která se svou cenou vyšplhala až přes třicet tisíc korun, dneska musí mít rozhodně každý. Do České republiky však tento unikát zamíří až koncem října, plánovanou premiéru na pultech českých obchodů má mít až konkrétně 27. října.